Wolf Cub – moja ocena o tej fascynującej grze automatowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najpopularniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Autorzy slotu Wolf Cub bez wątpienia sami zresztą nie byli świadomi, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich zapytać, co biorą za główny powód sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem postaram się trochę bliżej przeanalizować tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu znajduje się jej wzlost. Zachęcam dlatego do przeczytania tego niedługiego opisu.

Wolf Cub to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich pierwszy wytwór, dlatego pewnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej nazwie. Ich inne sloty też stały się rozchwytywan, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Wolf Cub. Gra została wytworzona przeważnie na korzyść witryny Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do najdroższych bonusów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale absorbująca tematyka Wolf Cub

Ta gra w swojej esencji przede wszystkim odwołuje się do Animals co jest indywidualnym atrybutem reprezentacyjnym NetEnt. Jest to zresztą dość powszechna symbolika, więc większość fanów slotów będzie czuła się znajomo. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku etapach wręcz nie sposób pozbyć się jej z głowy. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w trakcie zmaganie są relaksujące i nie drażnią nam uszu jak to się dzieje w wypadku kilku różnych produktów.

Wolf Cub podczas rozgrywki kręci 5 role i 20 linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z czynników tak ogromnego sukcesu tej gry. Pokaźna ilość paylinesów rzutuje bowiem na względnie liczbe powodzenia. Jest to także wartość najczęściej nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Wolf Cub. Drugą nieustannie wspominaną rzeczą jest zaś duży limit jeśli chodzi o ostateczny poziom obstawianego zakładu. Ten natomiast ustanowiony jest na €1.

Dochodowe uwarunkowania i duże sposobności nagród w Wolf Cub

Wolf Cub ma się rozumieć nie jest w stanie się obejść dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już przedtem gratisów. Być może to formalność, ale lepiej jednak podkreślę, że Wolf Cub naprawdę ma No jackpoty. Te, wespół z nęcącym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie faktycznie niemałych finansów, przy krztynie szczęścia nie wykładając nazbyt wiele zarobków na zakłady!

Wcześniej mówiłem o kilku rozmaitych walorach gry Wolf Cub. Każda tych cech może być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako hazardzista obierzesz dokładnie Wolf Cub, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu trudno zawyrokować, która właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę też narzucał selekcji tobie.