Witchcraft Academy – nasza opinia o tej pociągającej grze slotowej

3.7 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wykonać jak najsłynniejszą grę slotową, jest celem każdego producenta. Kreatorzy automatu Witchcraft Academy bez wątpienia sami nawet nie wiedzieli, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co sądzę za najistotniejszy motor pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast zrobię wszystko, by ciut bardziej obadać tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu tai się jej powodzenie. Zachęcam dlatego do przestudiowania tego krótkiego opisu.

Witchcraft Academy to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny wytwór, więc pewnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej marce. Ich pozostałe gry też okazały się popularne, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu co Witchcraft Academy. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na potrzeby strony BGO. To właśnie najlepiej na ich witrynie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy mieć przystęp do świetnych premii, podobnych do 10 darmowych spinów bez depozytu.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie stylistyka Witchcraft Academy

Ta gra w swojej tematyce głównie bazuje na Mythology co jest indywidualnym znakiem rozpoznawczym NetEnt. Jest to skądinąd dość powszechna symbolika, dlatego lwia cześć amatorów gier hazardowych będzie czuła się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po paru rundach po prostu ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam podczas rozgrywki są sympatyczne i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w przypadku paru innych tytułów.

Witchcraft Academy podczas gry obraca 5 kołowrotków i 20 paylinesów. Istotnie możliwe, że to jest akurat jednym z powodów tak dużego powodzenia tej gry. Duża liczba linii wypłat wpływa bowiem na stosunkowo liczbe powodzenia. Jest to też cecha zawsze przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod artykułem – pada określenie Witchcraft Academy. Drugą często wzmiankowaną kwestią jest zaś wielki limit jeśli chodzi o rekordowy stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany został na €1.

Korzystne uwarunkowania i ogromne prawdopodobieństwa triumfów w Witchcraft Academy

Witchcraft Academy naturalnie nie może się obejść poza tym bez jackpotów i przytaczanych już powyżej bonusów. Być może to formalność, ale lepiej wszelako zaakcentuję, że Witchcraft Academy faktycznie posiada No jackpoty. Te, wraz z zachęcającym gratisem którym jest 10 darmowych spinów bez depozytu, daje szansę na zyskanie rzeczywiście dużych funduszy, przy krztynie uśmiechu losu nie wykładając nadmiernie sporo pieniędzy na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o wielu rozlicznych walorach slotu Witchcraft Academy. Każda tych cech mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista upatrzysz sobie właśnie Witchcraft Academy, a nie towar konkurencji. Mnie samemu ciężko zawyrokować, jaka właściwość jest tą najlepszą, a więc nie będę również nakazywał selekcji tobie.