Wild Wild Chest – moja ocena o tej pasjonującej grze automatowej

4.4 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najlepszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Autorzy automatu Wild Wild Chest najprawdopodobniej sami nawet nie wiedzieli, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za główny motyw powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast zrobię wszystko, by ciut bardziej zanalizować tą grę i zastanowić się w którym miejscu znajduje się jej powodzenie. Namawiam więc do odczytania tego krótkiego artykuły.

Wild Wild Chest to gra opracowana przez Red Tiger. Nie jest to ich początkowy produkt, dlatego przypuszczalnie mogłeś już przedtem dowiedzieć się o tej marce. Ich inne gry również okazały się modne, aczkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu co Wild Wild Chest. Gra została wytworzona w szczególności na korzyść strony Mr Green. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dojście do najlepszych bonusów, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale przyciągająca uwagę estetyka Wild Wild Chest

Ta gra w swojej symbolice głównie odwołuje się do Wild Wild West co jest unikalnym identyfikatorem charakterystycznym Red Tiger. Jest to jednak relatywnie pospolita tematyka, dlatego większość wielbicieli slotów będzie czuła się swobodnie. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po kilku turach wręcz ciężko uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie towarzyszą nam w czasie gry są przyjemne i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w wypadku wielu innych produktów.

Wild Wild Chest podczas gry wykorzystuje 5 bębnów i 20 linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z powodów tak istotnego powodzenia tej gry. Niemała ilość linii wypłat ma wpływ bowiem na względnie wielokrotne powodzenia. Jest to też własność najczęściej wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada tytuł Wild Wild Chest. Kolejną wielokrotnie napomykaną sprawą jest z kolei duży limit jeśli chodzi o graniczy szczebel stawianego zakładu. Ten zaś umieszczony jest na €2.5.

Korzystne uwarunkowania i duże prawdopodobieństwa triumfów w Wild Wild Chest

Wild Wild Chest oczywiście nie jest w stanie się obyć również bez jackpotów i wymienianych już wcześniej bonusów. Zapewne to formalność, ale lepiej wszelako zaznaczę, że Wild Wild Chest naprawdę posiada No jackpoty. Te, wraz z pociągającym bonusem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie istotnie niemałych pieniędzy, przy kapce szczęścia nie wydając zbytnio sporo zarobków na zakłady!

Powyżej wspomniałem o wielu przeróżnych zaletach gry Wild Wild Chest. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako użytkownik upatrzysz sobie dokładnie Wild Wild Chest, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu nielekko zdecydować, która cecha jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę także nakazywał wyboru tobie.