Wild Water – nasza wizja o tej pasjonującej grze automatowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak stworzyć jak najlepszą grę slotową, jest zadaniem każdego twórcy. Kreatorzy slotu Wild Water zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich gra podbije świat. Gdyby ich podpytać, co odbierają za najważniejszy motor pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem zrobię wszystko, by nieco bliżej zanalizować tą grę i pomyśleć się w czym znajduje się jej sukces. Namawiam więc do odczytania tego niedługiego utworu.

Wild Water to gra utworzona przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy twór, dlatego niewykluczone, że mogłeś już dawniej usłyszeć o tej nazwie. Ich inne gry też stały się popularne, choć ewidentnie nie w takim stopniu jak Wild Water. Gra została wytworzona w szczególności na potrzeby kasyna Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać przystęp do świetnych gratisów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale przyciągająca uwagę tematyka Wild Water

Ta gra w swojej symbolice szczególnie odwołuje się do Animals co jest charakterystycznym symbolem charakterystycznym NetEnt. Jest to raczej dość popularna tematyka, dlatego lwia cześć amatorów automatów będzie miała się znajomo. Muzyka jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach po prostu nie sposób odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie sekundują nam podczas gry są fajne i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w wypadku kilku dalszych gier.

Wild Water w czasie rozgrywki kręci 5 role i 20 paylinesów. Mocno przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motywów tak ogromnego powodzenia tej gry. Niemała suma linii wypłat rzutuje bowiem na relatywnie częste powodzenia. Jest to ponadto cecha zawsze wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Wild Water. Drugą często wzmiankowaną materią jest zaś wielki limit jeśli chodzi o ostateczny stopień obstawianego zakładu. Ten z kolei ustanowiony jest na €2.5.

Korzystne uwarunkowania i wielkie prawdopodobieństwa triumfów w Wild Water

Wild Water oczywiście nie może się zadowolić także bez jackpotów i wspomnianych już przedtem bonusów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednakże wyróżnię to, że Wild Water istotnie ma No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie istotnie niemałych funduszy, przy kapce powodzenia nie wydatkując zanadto dużo gotówki na zakłady!

Wcześniej notowałem o paru przeróżnych plusach automatu Wild Water. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako użytkownik obierzesz dokładnie Wild Water, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu ciężko postanowić, która cecha jest tą najlepszą, a więc nie będę również dyktował wyboru tobie.