Wild Swarm – nasza ocena o tej interesującej grze slotowej

4.6 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najlepszą grę automatową, jest zagadką każdego twórcy. Autorzy automatu Wild Swarm zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich zagadnąć, co biorą za najistotniejszy bodziec pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast zrobię wszystko, by trochę bliżej prześwietlić tą grę i pomyśleć się w czym spoczywa jej powodzenie. Nakłaniam więc do przewertowania tego niedługiego tekstu.

Wild Swarm to gra stworzona przez Push Gaming. Nie jest to ich inicjalny wytwór, dlatego pewnie mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej marce. Ich inne gry też okazały się rozchwytywan, choć zdecydowanie nie w takim stopniu co Wild Swarm. Gra została wytworzona w szczególności na potrzeby witryny Mr Green. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych bonusów, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Prosta, ale przyciągająca uwagę estetyka Wild Swarm

Ta gra w swojej esencji przede wszystkim bazuje na Gambling co jest indywidualnym identyfikatorem typowym dla Push Gaming. Jest to zresztą dość rozpowszechniona symbolika, dlatego większość wielbicieli automatów będzie miała się swojsko. Muzyka jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz nie sposób pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie pomagają nam w ciągu gry są fajne i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w razie wielu różnych gier.

Wild Swarm w momencie rozgrywki używa 5 role i 20 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest istotnie jednym z motywów tak dużego sukcesu tej gry. Znaczna liczba paylinesów oddziałuje bowiem na relatywnie wszechobecne wygrane. Jest to również właściwość zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Wild Swarm. Drugą nieustannie wzmiankowaną rzeczą jest zaś wielki próg jeśli idzie o maksymalny szczebel obstawianego zakładu. Ten z kolei usytuowany jest na €2.5.

Opłacalne warunki i potężne perspektywy zwycięstw w Wild Swarm

Wild Swarm oczywiście nie jest w stanie się obejść poza tym bez jackpotów i wymienianych już uprzednio premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak wyróżnię to, że Wild Swarm rzeczywiście ma No jackpoty. Te, wespół z zachęcającym bonusem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, umożliwia zdobycie istotnie pokaźnych funduszy, przy odrobince szczęścia nie wydając zanadto sporo pieniędzy na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o paru przeróżnych zaletach gry Wild Swarm. Każda tych cech może być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako klient upatrzysz sobie dokładnie Wild Swarm, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu ciężko zdecydować, która właściwość jest tą najlepszą, a więc nie będę również wskazywał wyboru tobie.