Wild Beats – moja opinia o tej interesującej grze slotowej

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najlepszą grę slotową, jest zadaniem każdego twórcy. Pomysłodawcy slotu Wild Beats najprawdopodobniej sami nawet nie wiedzieli, że ich program zyska taką sławę. Gdyby ich zapytać, co odbierają za najistotniejszy powód pomyślności swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś zrobię wszystko, by ciut bliżej przestudiować tą grę i zastanowić się gdzie znajduje się jej pomyślność. Nakłaniam dlatego do przeczytania tego lakonicznego opisu.

Wild Beats to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy wytwór, dlatego prawdopodobnie mogłeś już uprzednio przeczytać o tej marce. Ich inne sloty też stały się rozchwytywan, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu co Wild Beats. Gra została stworzona w szczególności na korzyść witryny Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dojście do najlepszych gratisów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Wild Beats

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim bierze za podstawę Music co jest swego rodzaju atrybutem reprezentacyjnym Playtech. Jest to skądinąd dość pospolita tematyka, dlatego większość wielbicieli automatów będzie czuła się swobodnie. Muzyka jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po paru turach wprost niełatwo uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam w trakcie rozgrywki są miłe i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dokonuje w razie większości innych produktów.

Wild Beats w czasie rozgrywki obraca 5 kołowrotków i 25 paylinesów. Mocno prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z motywów tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała liczba paylinesów oddziałuje bowiem na stosunkowo pospolite wygrane. Jest to też właściwość stale wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – zostaje wspomniana określenie Wild Beats. Kolejną nieustannie sygnalizowaną sprawą jest z kolei wielki pułap jeśli idzie o rekordowy stopień stawianego zakładu. Ten natomiast usytuowany został na €25.

Korzystne uwarunkowania i duże sposobności nagród w Wild Beats

Wild Beats oczywiście nie jest w stanie się zadowolić również bez jackpotów i wspomnianych już powyżej bonusów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Wild Beats rzeczywiście ma No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie naprawdę dużych funduszy, przy krztynie powodzenia nie wydatkując zbytnio dużo bilionu na zakłady!

Powyżej pisałem o paru różnorodnych zaletach gry Wild Beats. Każda tych wartości mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wskażesz właśnie Wild Beats, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście ciężko zawyrokować, która cecha jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę też narzucał wyboru tobie.