White Rabbit – moja wizja o tej pociągającej grze automatowej

3.5 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najlepszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Autorzy automatu White Rabbit z pewnością sami zresztą nie byli świadomi, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co uważają za najważniejszy bodziec pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem postaram się nieco bardziej prześwietlić tą grę i zastanowić się w którym miejscu tai się jej wzlost. Zachęcam dlatego do odczytania tego niedługiego opisu.

White Rabbit to gra wymyślona przez Big Time Gaming. Nie jest to ich debiutancki wytwór, zatem prawdopodobnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej marce. Ich pozostałe sloty też stały się rozchwytywan, choć bez wątpienia nie w takim stopniu jak White Rabbit. Gra została wytworzona głównie na korzyść strony NetBet. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dostęp do najdroższych gratisów, jak na przykład 100% do 200 EUR.

Łatwa, ale przyciągająca uwagę tematyka White Rabbit

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze opiera się na Animals co jest swego rodzaju symbolem charakterystycznym Big Time Gaming. Jest to zresztą stosunkowo rozpowszechniona tematyka, więc większość wielbicieli automatów będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wprost nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty foniczne jakie towarzyszą nam w czasie gry są przyjemne i nie szarpią nam uszu jak to się dzieje w przypadku paru innych tytułów.

White Rabbit podczas rozgrywki obraca 5 kołowrotków i 248382 linii wypłat. Mocno przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motorów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Duża suma linii wypłat przekłada się bowiem na względnie pospolite zwycięstwa. Jest to również właściwość najczęściej nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa White Rabbit. Drugą wielokrotnie sygnalizowaną rzeczą jest zaś niemały próg jeśli idzie o rekordowy stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany został na €50.

Korzystne warunki i ogromne prawdopodobieństwa triumfów w White Rabbit

White Rabbit oczywiście nie jest w stanie się obejść poza tym bez jackpotów i przytaczanych już uprzednio bonusów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednakże zaznaczę, że White Rabbit faktycznie ma No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym bonusem jakim jest 100% do 200 EUR, dopuszcza zdobycie naprawdę dużych finansów, przy krztynie uśmiechu losu nie wydając zanadto wiele pieniędzy na zakłady!

Wyżej mówiłem o wielu przeróżnych walorach automatu White Rabbit. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako klient obierzesz dokładnie White Rabbit, a nie towar konkurencji. Mnie samemu nielekko postanowić, jaka właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę także wskazywał selekcji tobie.