White King – moja wizja o tej pasjonującej grze automatowej

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najsłynniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego twórcy. Kreatorzy automatu White King bez wątpienia sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co sądzę za podstawowy bodziec pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem zrobię wszystko, by nieco bardziej przestudiować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu spoczywa jej sukces. Zachęcam dlatego do przeczytania tego niedługiego artykuły.

White King to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki twór, więc prawdopodobnie mogłeś już dawniej przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe automaty również stały się rozchwytywan, choć zdecydowanie nie w takim stopniu co White King. Gra została wytworzona przeważnie na potrzeby kasyna Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najdroższych gratisów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale absorbująca stylistyka White King

Ta gra w swojej esencji głównie bierze za podstawę Animals co jest unikalnym znakiem typowym dla Playtech. Jest to raczej dosyć powszechna symbolika, więc lwia cześć fanów automatów będzie miała się swojsko. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po kilku rundach po prostu trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie pomagają nam w trakcie zmaganie są relaksujące i nie podrażniają nam uszu jak to się odbywa w razie większości dalszych tytułów.

White King w czasie rozgrywki używa 5 role i 40 linii wypłat. Dalece możliwe, że to jest akurat jednym z powodów tak istotnego sukcesu tej gry. Niemała suma linii wypłat przekłada się bowiem na całkiem liczbe powodzenia. Jest to dodatkowo cecha zawsze wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa White King. Następną często sygnalizowaną sprawą jest z kolei duży próg jeśli idzie o ostateczny poziom stawianego zakładu. Ten z kolei ulokowany jest na €100.

Korzystne uwarunkowania i ogromne możliwości nagród w White King

White King ma się rozumieć nie jest w stanie się zadowolić również bez jackpotów i wymienianych już poprzednio premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej wszelako podkreślę, że White King rzeczywiście ma No jackpoty. Te, razem z pociągającym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia wygranie istotnie niemałych funduszy, przy krztynie powodzenia nie wykładając nazbyt dużo gotówki na zakłady!

Wcześniej pisałem o paru rozlicznych przymiotach slotu White King. Każda tych wartości mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako klient upatrzysz sobie właśnie White King, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście ciężko rozstrzygnąć, jaka właściwość jest tą sztandarową, a więc nie będę też wskazywał wyboru tobie.