Wheel of Fortune – nasza opinia o tej pasjonującej grze slotowej

4.5 /5
100% do 100 € Play Now

To jak wykreować jak najlepszą grę slotową, jest zadaniem każdego producenta. Inspiratorzy gry Wheel of Fortune zapewne sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich gra podbije świat. Gdyby ich podpytać, co sądzę za najistotniejszy bodziec pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem spróbuję ciut bliżej prześwietlić tą grę i zastanowić się gdzie znajduje się jej pomyślność. Namawiam więc do przestudiowania tego krótkiego opisu.

Wheel of Fortune to gra utworzona przez IGT. Nie jest to ich debiutancki produkt, toteż prawdopodobnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe automaty także okazały się znane, chociaż definitywnie nie w takim stopniu jak Wheel of Fortune. Gra została zrealizowana głównie na użytek witryny Ikibu Casino. To właśnie najlepiej na ich stronie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dojście do świetnych premii, przypominających 100% do 100 €.

Łatwa, ale zapadająca w pamięć estetyka Wheel of Fortune

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim bazuje na Gambling co jest unikalnym symbolem charakterystycznym IGT. Jest to skądinąd relatywnie popularna symbolika, więc lwia cześć fanów slotów będzie miała się swojsko. Muzyka jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach wprost ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam w trakcie gry są przyjemne i nie irytują nam uszu jak to się odbywa w razie paru dalszych gier.

Wheel of Fortune w czasie rozgrywki wykorzystuje 5 bębnów i 5 linii wypłat. Bardzo możliwe, że to jest istotnie jednym z motywów tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała suma paylinesów rzutuje bowiem na dosyć pospolite wygrane. Jest to też właściwość nieustannie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – pada tytuł Wheel of Fortune. Kolejną najczęściej wspominaną kwestią jest z kolei duży limit jeśli idzie o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten z kolei ulokowany został na €1.

Korzystne uwarunkowania i ogromne sposobności nagród w Wheel of Fortune

Wheel of Fortune oczywiście nie jest w stanie się zadowolić ponadto bez jackpotów i przytaczanych już przedtem gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Wheel of Fortune faktycznie posiada No jackpoty. Te, wespół z pociągającym bonusem jakim jest 100% do 100 €, umożliwia zdobycie faktycznie poważnych finansów, przy odrobinie powodzenia nie wykładając nazbyt dużo pieniędzy na zakłady!

Powyżej mówiłem o wielu przeróżnych zaletach automatu Wheel of Fortune. Każda tych właściwości mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako klient upatrzysz sobie dokładnie Wheel of Fortune, a nie slot konkurencji. Mnie samemu nielekko postanowić, jaka właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę również narzucał wyboru tobie.