What’s Cookin? – nasza opinia o tej pasjonującej grze automatowej

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najlepszą grę slotową, jest zagadką każdego producenta. Kreatorzy slotu What’s Cookin? z pewnością sami nawet nie spodziewali się, że ich twór odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co biorą za główny powód powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się nieco bliżej zanalizować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu tai się jej pomyślność. Namawiam więc do odczytania tego lakonicznego tekstu.

What’s Cookin? to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki produkt, zatem prawdopodobnie mogłeś już przedtem usłyszeć o tej marce. Ich pozostałe gry również okazały się popularne, choć ewidentnie nie w takim stopniu jak What’s Cookin?. Gra została zrealizowana głównie na potrzeby witryny Casino.com. To właśnie najlepiej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie stylistyka What’s Cookin?

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze odwołuje się do Food co jest unikalnym atrybutem charakterystycznym Playtech. Jest to jednak stosunkowo rozpowszechniona tematyka, dlatego gros amatorów gier hazardowych będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po kilku etapach po prostu nie sposób odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie sekundują nam podczas gry są przyjemne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dokonuje w kwestii większości różnych tytułów.

What’s Cookin? w momencie rozgrywki wykorzystuje 5 role i 30 paylinesów. Istotnie możliwe, że to jest właśnie jednym z czynników tak wielkiego sukcesu tej gry. Spora ilość linii wypłat ma wpływ bowiem na względnie pospolite triumfy. Jest to ponadto własność wielokrotnie nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – pada tytuł What’s Cookin?. Drugą wielokrotnie wzmiankowaną rzeczą jest z kolei wysoki próg jeśli chodzi o maksymalny szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś ulokowany jest na €1.

Zyskowne uwarunkowania i zawrotne perspektywy triumfów w What’s Cookin?

What’s Cookin? oczywiście nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już powyżej bonusów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednak wyróżnię to, że What’s Cookin? rzeczywiście ma No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zdobycie rzeczywiście niebagatelnych finansów, przy krztynie pomyślności nie wydając zbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej mówiłem o kilku rozmaitych przymiotach slotu What’s Cookin?. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako klient upatrzysz sobie właśnie What’s Cookin?, a nie towar konkurencji. Mnie samemu trudno uzgodnić, która cecha jest tą najlepszą, a więc nie będę też narzucał wyboru tobie.