Warlords: Crystals of Power – nasza wizja o tej pasjonującej grze slotowej

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najpopularniejszą grę automatową, jest dylematem każdego producenta. Pomysłodawcy automatu Warlords: Crystals of Power bez wątpienia sami nawet nie wiedzieli, że ich twór podbije świat. Gdyby ich zapytać, co odbierają za podstawowy motyw powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast zrobię wszystko, by nieco bardziej przeanalizować tą grę i zastanowić się w czym znajduje się jej pomyślność. Zachęcam więc do odczytania tego lakonicznego tekstu.

Warlords: Crystals of Power to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich pierwszy wytwór, zatem niewykluczone, że mogłeś już przedtem dowiedzieć się o tej nazwie. Ich pozostałe gry też stały się rozchwytywan, choć zdecydowanie nie w takim stopniu co Warlords: Crystals of Power. Gra została wyprodukowana przeważnie na potrzeby strony Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zapoznać się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych premii, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale przyciągająca uwagę estetyka Warlords: Crystals of Power

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim bierze za podstawę Sci-Fi co jest charakterystycznym identyfikatorem rozpoznawczym NetEnt. Jest to raczej stosunkowo powszechna tematyka, więc większość miłośników slotów będzie miała się znajomo. Muzyka jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru turach wprost nie sposób uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam w trakcie gry są relaksujące i nie irytują nam uszu jak to się dzieje w kwestii wielu różnych produktów.

Warlords: Crystals of Power w momencie gry używa 5 role i 30 linii wypłat. Bardzo prawdopodobne, że to jest akurat jednym z motorów tak kolosalnego sukcesu tej gry. Pokaźna ilość linii wypłat oddziałuje bowiem na całkiem pospolite wygrane. Jest to także cecha nieustannie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod publikacją – pada tytuł Warlords: Crystals of Power. Następną wielokrotnie sygnalizowaną rzeczą jest zaś znaczny pułap jeśli chodzi o rekordowy szczebel stawianego zakładu. Ten natomiast usytuowany jest na €25.

Zyskowne warunki i potężne możliwości zwycięstw w Warlords: Crystals of Power

Warlords: Crystals of Power naturalnie nie jest w stanie się zadowolić również bez jackpotów i wspomnianych już poprzednio bonusów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednakże zaznaczę, że Warlords: Crystals of Power rzeczywiście ma No jackpoty. Te, wraz z atrakcyjnym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na wygranie naprawdę niebagatelnych funduszy, przy kapce farta nie wydatkując zbytnio dużo gotówki na zakłady!

Wcześniej mówiłem o wielu przeróżnych plusach gry Warlords: Crystals of Power. Każda tych cech mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako hazardzista upatrzysz sobie właśnie Warlords: Crystals of Power, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu niełatwo zdecydować, jaka właściwość jest tą podstawową, zatem nie będę również wskazywał wyboru tobie.