Wacky Waters – nasza opinia o tej fascynującej grze slotowej

4.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak stworzyć jak najlepszą grę slotową, jest celem każdego wytwórcy. Kreatorzy automatu Wacky Waters z pewnością sami nawet nie spodziewali się, że ich program tak bardzo się uda. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za główny motor powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem dołożę starań, aby nieco bardziej przeanalizować tą grę i zastanowić się w którym miejscu tai się jej pomyślność. Nakłaniam dlatego do przeczytania tego krótkiego tekstu.

Wacky Waters to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy wytwór, toteż prawdopodobnie mogłeś już do tej pory przeczytać o tej marce. Ich pozostałe sloty również stały się modne, choć ewidentnie nie w takim stopniu co Wacky Waters. Gra została wytworzona w szczególności na korzyść strony Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Wacky Waters

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim opiera się na Animals co jest charakterystycznym symbolem typowym dla Playtech. Jest to skądinąd dość pospolita tematyka, więc lwia cześć fanów slotów będzie miała się znajomo. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po kilku rundach po prostu trudno odpędzić ją od siebie. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam w czasie rozgrywki są przyjemne i nie podrażniają nam uszu jak to się dzieje w razie paru dalszych tytułów.

Wacky Waters podczas rozgrywki wykorzystuje 5 bębnów i 15 paylinesów. Wiele przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z czynników tak kolosalnego powodzenia tej gry. Spora liczba paylinesów wpływa bowiem na względnie wielokrotne triumfy. Jest to dodatkowo właściwość najczęściej przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – pada nazwa Wacky Waters. Następną nieustannie wzmiankowaną rzeczą jest zaś niemały limit jeśli idzie o ostateczny szczebel obstawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony jest na €50.

Korzystne warunki i zawrotne perspektywy triumfów w Wacky Waters

Wacky Waters oczywiście nie może się zadowolić dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już uprzednio gratisów. Być może to oczywistość, ale lepiej jednakże zaznaczę, że Wacky Waters naprawdę używa No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zdobycie naprawdę poważnych finansów, przy kapce pomyślności nie wydatkując nazbyt sporo zarobków na zakłady!

Wyżej pisałem o paru rozlicznych walorach gry Wacky Waters. Każda tych właściwości mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista wybierzesz dokładnie Wacky Waters, a nie towar konkurencji. Mnie samemu trudno zdecydować, która właściwość jest tą główną, zatem nie będę też nakazywał selekcji tobie.