Very Fruity – nasza wizja o tej zajmującej grze slotowej

4.0 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak wykreować jak najsłynniejszą grę slotową, jest celem każdego producenta. Pomysłodawcy gry Very Fruity z pewnością sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich produkt zyska taką sławę. Gdyby ich spytać, co uważają za najważniejszy motyw sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast dołożę starań, aby trochę bliżej przestudiować tą grę i przemyśleć się w czym tai się jej sukces. Zachęcam więc do przewertowania tego krótkiego artykuły.

Very Fruity to gra utworzona przez SG. Nie jest to ich inicjalny twór, toteż przypuszczalnie mogłeś już przedtem usłyszeć o tej marce. Ich inne sloty również stały się rozchwytywan, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu jak Very Fruity. Gra została zrealizowana w szczególności na użytek strony BGO. To dokładnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dojście do najlepszych premii, podobnych do 13 no deposit free spins on selected slots.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Very Fruity

Ta gra w swojej myśli przewodniej szczególnie opiera się na Fruit co jest swego rodzaju identyfikatorem reprezentacyjnym SG. Jest to jednak relatywnie rozpowszechniona symbolika, dlatego lwia cześć fanów automatów będzie miała się znajomo. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po kilku etapach po prostu nie sposób uwolnić się od niej. Efekty foniczne jakie towarzyszą nam w czasie rozgrywki są miłe i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w razie większości dalszych produktów.

Very Fruity w czasie rozgrywki wykorzystuje N/A kołowrotków i N/A linii wypłat. Mocno przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z czynników tak dużego powodzenia tej gry. Pokaźna ilość paylinesów wpływa bowiem na dosyć liczbe powodzenia. Jest to także wartość wielokrotnie przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – pada nazwa Very Fruity. Kolejną często napomykaną materią jest zaś wysoki limit jeśli chodzi o maksymalny poziom obstawianego zakładu. Ten natomiast usytuowany został na €25.

Opłacalne uwarunkowania i wielkie sposobności wygranych w Very Fruity

Very Fruity oczywiście nie jest w stanie się obyć także bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak podkreślę, że Very Fruity naprawdę posiada No jackpoty. Te, wraz z interesującym gratisem którym jest 13 no deposit free spins on selected slots, pozwala na zdobycie rzeczywiście niemałych funduszy, przy odrobinie farta nie wykładając nadmiernie sporo gotówki na zakłady!

Wyżej wspomniałem o paru rozmaitych walorach slotu Very Fruity. Każda tych wartości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako użytkownik obierzesz właśnie Very Fruity, a nie towar konkurencji. Mnie samemu ciężko postanowić, jaka właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę też nakazywał wyboru tobie.