Valley of the Gods – moja ocena o tej interesującej grze slotowej

5.0 /5
100% do 100 € Play Now

To jak zbudować jak najsłynniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Inspiratorzy gry Valley of the Gods bez wątpienia sami nawet nie byli świadomi, że ich produkt odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za najważniejszy powód pomyślności swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś postaram się ciut bardziej przeanalizować tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu spoczywa jej wzlost. Namawiam dlatego do przeczytania tego niedługiego tekstu.

Valley of the Gods to gra wymyślona przez Yggdrasil. Nie jest to ich debiutancki wytwór, więc prawdopodobnie mogłeś już dawniej usłyszeć o tej firmie. Ich inne automaty również stały się modne, jakkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu jak Valley of the Gods. Gra została zrealizowana głównie na potrzeby witryny Ikibu Casino. To właśnie najoptymalniej na ich stronie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy mieć przystęp do najlepszych premii, jak na przykład 100% do 100 €.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie stylistyka Valley of the Gods

Ta gra w swojej symbolice głównie bazuje na Mythology co jest swego rodzaju atrybutem rozpoznawczym Yggdrasil. Jest to zresztą dość rozpowszechniona tematyka, dlatego lwia cześć wielbicieli automatów będzie czuła się jak w domu. Kompozycja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach wprost ciężko odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie akompaniują nam podczas gry są fajne i nie irytują nam uszu jak to się odbywa w przypadku większości różnych tytułów.

Valley of the Gods w czasie gry obraca 5 kołowrotków i 45 linii wypłat. Istotnie możliwe, że to jest akurat jednym z powodów tak istotnego powodzenia tej gry. Pokaźna suma linii wypłat ma wpływ bowiem na relatywnie liczbe wygrane. Jest to także wartość wielokrotnie wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – pada określenie Valley of the Gods. Kolejną najczęściej wzmiankowaną materią jest z kolei wysoki pułap jeśli idzie o graniczy stopień obstawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony jest na €50.

Opłacalne warunki i wielkie sposobności wygranych w Valley of the Gods

Valley of the Gods naturalnie nie może się obejść także bez jackpotów i przytaczanych już przedtem bonusów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej mimo wszystko zaakcentuję, że Valley of the Gods istotnie ma No jackpoty. Te, równocześnie z zachęcającym bonusem jakim jest 100% do 100 €, daje szansę na zyskanie istotnie dużych funduszy, przy kapce pomyślności nie wykładając nazbyt dużo pieniędzy na zakłady!

Wcześniej notowałem o wielu rozmaitych walorach slotu Valley of the Gods. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako klient wskażesz właśnie Valley of the Gods, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście niełatwo postanowić, która właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę również dyktował wyboru tobie.