Upgradium – nasza ocena o tej fascynującej grze automatowej

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak stworzyć jak najpopularniejszą grę automatową, jest dylematem każdego twórcy. Pomysłodawcy slotu Upgradium najprawdopodobniej sami nawet nie spodziewali się, że ich program tak bardzo się uda. Gdyby ich spytać, co biorą za najistotniejszy powód pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś postaram się nieco bliżej przestudiować tą grę i zastanowić się gdzie tai się jej powodzenie. Namawiam dlatego do przestudiowania tego zwięzłego artykuły.

Upgradium to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy wytwór, dlatego prawdopodobnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej marce. Ich inne gry też stały się znane, jakkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu jak Upgradium. Gra została zrealizowana przeważnie na korzyść witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dojście do najdroższych premii, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę stylistyka Upgradium

Ta gra w swojej tematyce szczególnie bazuje na Futuristic co jest unikalnym identyfikatorem charakterystycznym Playtech. Jest to zresztą dość rozpowszechniona symbolika, więc lwia cześć fanów gier hazardowych będzie czuła się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach po prostu nie sposób odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie sekundują nam w czasie zmaganie są relaksujące i nie irytują nam uszu jak to się dzieje w razie kilku innych gier.

Upgradium w momencie rozgrywki używa 5 role i 25 linii wypłat. Mocno prawdopodobne, że to jest akurat jednym z powodów tak dużego sukcesu tej gry. Spora liczba linii wypłat wpływa bowiem na dosyć wielokrotne zwycięstwa. Jest to dodatkowo cecha stale odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – zostaje wspomniana nazwa Upgradium. Drugą najczęściej sygnalizowaną rzeczą jest zaś wielki limit jeśli chodzi o najwyższy stopień stawianego zakładu. Ten z kolei usytuowany został na €5.

Zyskowne warunki i zawrotne sposobności zwycięstw w Upgradium

Upgradium ma się rozumieć nie jest w stanie się obyć poza tym bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio gratisów. Być może to formalność, ale lepiej jednakże podkreślę, że Upgradium rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, wraz z pociągającym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie rzeczywiście niebagatelnych funduszy, przy odrobince farta nie wydając zbyt dużo bilionu na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o wielu różnorodnych walorach slotu Upgradium. Każda tych cech mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wybierzesz dokładnie Upgradium, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście niełatwo postanowić, która cecha jest tą sztandarową, a więc nie będę także wskazywał selekcji tobie.