Treasure Mine – nasza ocena o tej fascynującej grze automatowej

3.5 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak wykreować jak najmodniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Inspiratorzy slotu Treasure Mine najprawdopodobniej sami zresztą nie byli świadomi, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich zagadnąć, co sądzę za najistotniejszy motyw powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem postaram się ciut bardziej przestudiować tą grę i pomyśleć się gdzie znajduje się jej pomyślność. Nakłaniam więc do przeczytania tego niedługiego opisu.

Treasure Mine to gra opracowana przez Red Tiger Gaming. Nie jest to ich inicjalny produkt, więc pewnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe automaty również okazały się znane, choć zdecydowanie nie w takim stopniu jak Treasure Mine. Gra została zrealizowana przeważnie na potrzeby kasyna Mr Green. To właśnie najoptymalniej na ich stronie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dojście do świetnych gratisów, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Treasure Mine

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie odwołuje się do Fun co jest indywidualnym znakiem typowym dla Red Tiger Gaming. Jest to raczej relatywnie popularna symbolika, dlatego gros wielbicieli gier hazardowych będzie czuła się znajomo. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru turach wręcz trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie akompaniują nam podczas rozgrywki są fajne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dzieje w kwestii wielu innych produktów.

Treasure Mine podczas gry używa 5 kołowrotków i 40 linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motywów tak kolosalnego sukcesu tej gry. Niemała ilość linii wypłat przekłada się bowiem na dosyć częste wygrane. Jest to też własność zawsze przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Treasure Mine. Następną najczęściej wspominaną materią jest z kolei wysoki próg jeśli chodzi o maksymalny stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony jest na €100.

Zyskowne uwarunkowania i wielkie perspektywy wygranych w Treasure Mine

Treasure Mine ma się rozumieć nie jest w stanie się obejść dodatkowo bez jackpotów i wymienianych już powyżej gratisów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej wszelako zaakcentuję, że Treasure Mine faktycznie używa No jackpoty. Te, wraz z nęcącym gratisem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, daje szansę na zyskanie faktycznie niebagatelnych funduszy, przy odrobince szczęścia nie wydatkując zbyt dużo gotówki na zakłady!

Wcześniej wspomniałem o kilku rozmaitych pozytywach automatu Treasure Mine. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako gracz upatrzysz sobie dokładnie Treasure Mine, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu ciężko postanowić, która cecha jest tą główną, zatem nie będę także dyktował wyboru tobie.