Top Trumps Celebs – moja wizja o tej pociągającej grze automatowej

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najlepszą grę automatową, jest zagadką każdego wytwórcy. Inspiratorzy gry Top Trumps Celebs zapewne sami nawet nie spodziewali się, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich spytać, co uważają za podstawowy bodziec sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś spróbuję nieco bliżej przeanalizować tą grę i przemyśleć się gdzie tai się jej sukces. Zapraszam więc do odczytania tego zwięzłego artykuły.

Top Trumps Celebs to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki produkt, dlatego niewykluczone, że mogłeś już wcześniej dowiedzieć się o tej nazwie. Ich inne gry również okazały się rozchwytywan, jakkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu jak Top Trumps Celebs. Gra została wyprodukowana głównie na potrzeby witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do świetnych premii, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Top Trumps Celebs

Ta gra w swojej symbolice szczególnie opiera się na Celebrities co jest unikalnym atrybutem typowym dla Playtech. Jest to raczej relatywnie rozpowszechniona symbolika, więc lwia cześć miłośników gier hazardowych będzie miała się jak w domu. Muzyka jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru turach po prostu nie sposób uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam podczas rozgrywki są miłe i nie drażnią nam uszu jak to się dokonuje w wypadku większości dalszych publikacji.

Top Trumps Celebs w czasie rozgrywki kręci 5 kołowrotków i 20 paylinesów. Wiele przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motorów tak ogromnego powodzenia tej gry. Pokaźna ilość paylinesów rzutuje bowiem na całkiem liczbe triumfy. Jest to dodatkowo cecha nieustannie odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – zostaje wspomniana nazwa Top Trumps Celebs. Następną często wzmiankowaną materią jest zaś niemały pułap jeśli chodzi o ostateczny szczebel obstawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony został na €100.

Dochodowe warunki i zawrotne sposobności nagród w Top Trumps Celebs

Top Trumps Celebs oczywiście nie może się obejść ponadto bez jackpotów i wspomnianych już powyżej gratisów. Być może to formalność, ale lepiej jednak zaznaczę, że Top Trumps Celebs rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, razem z fascynującym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia wygranie naprawdę pokaźnych pieniędzy, przy odrobinie pomyślności nie wydatkując nadmiernie wiele pieniędzy na zakłady!

Wcześniej pisałem o kilku różnorodnych pozytywach slotu Top Trumps Celebs. Każda tych wartości mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik wybierzesz właśnie Top Trumps Celebs, a nie automat konkurencji. Mnie samemu nielekko zdecydować, która cecha jest tą sztandarową, a więc nie będę także dyktował wyboru tobie.