The Wild Chase – moja opinia o tej zajmującej grze slotowej

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najlepszą grę slotową, jest celem każdego wytwórcy. Autorzy gry The Wild Chase zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich program zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co odbierają za podstawowy motyw pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem postaram się nieco bliżej prześwietlić tą grę i zastanowić się w czym tkwi jej wzlost. Nakłaniam więc do przeczytania tego lakonicznego utworu.

The Wild Chase to gra utworzona przez Quickspin. Nie jest to ich pierwszy produkt, dlatego prawdopodobnie mogłeś już wcześniej przeczytać o tej nazwie. Ich inne automaty również okazały się znane, aczkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu co The Wild Chase. Gra została stworzona przeważnie na użytek witryny Casino.com. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najlepszych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie konwencja The Wild Chase

Ta gra w swojej tematyce głównie bierze za podstawę Action co jest charakterystycznym symbolem charakterystycznym Quickspin. Jest to jednak dość powszechna tematyka, dlatego gros amatorów slotów będzie czuła się swobodnie. Muzyka jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru turach po prostu niełatwo uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w czasie rozgrywki są miłe i nie podrażniają nam uszu jak to się zdarza w razie wielu dalszych produktów.

The Wild Chase w czasie rozgrywki obraca 5 role i 25 linii wypłat. Wiele prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z powodów tak wielkiego powodzenia tej gry. Spora suma linii wypłat ma wpływ bowiem na względnie wielokrotne powodzenia. Jest to też wartość nieustannie przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod artykułem – pada tytuł The Wild Chase. Następną wielokrotnie sygnalizowaną sprawą jest zaś duży limit jeśli chodzi o najwyższy poziom obstawianego zakładu. Ten zaś usytuowany jest na €5.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne prawdopodobieństwa zwycięstw w The Wild Chase

The Wild Chase oczywiście nie jest w stanie się obyć ponadto bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednakże podkreślę, że The Wild Chase rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, wraz z nęcącym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zyskanie istotnie dużych finansów, przy odrobinie pomyślności nie wydając nazbyt dużo pieniędzy na zakłady!

Wcześniej mówiłem o paru różnorodnych zaletach automatu The Wild Chase. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako gracz wskażesz dokładnie The Wild Chase, a nie automat konkurencji. Mnie samemu trudno postanowić, jaka właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę też wskazywał wyboru tobie.