The Phantom’s Curse – moja ocena o tej pasjonującej grze automatowej

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykonać jak najlepszą grę slotową, jest zadaniem każdego twórcy. Pomysłodawcy automatu The Phantom’s Curse z pewnością sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich program podbije świat. Gdyby ich podpytać, co uważają za główny powód powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem dołożę starań, aby nieco bardziej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się gdzie tkwi jej sukces. Zachęcam więc do przestudiowania tego krótkiego tekstu.

The Phantom’s Curse to gra opracowana przez NetEnt. Nie jest to ich debiutancki produkt, więc niewykluczone, że mogłeś już wcześniej usłyszeć o tej firmie. Ich pozostałe gry też stały się rozchwytywan, choć bez wątpienia nie w takim stopniu jak The Phantom’s Curse. Gra została wytworzona głównie na potrzeby witryny Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najdroższych gratisów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale absorbująca tematyka The Phantom’s Curse

Ta gra w swojej tematyce w głównej mierze odwołuje się do Cinematic co jest swego rodzaju znakiem reprezentacyjnym NetEnt. Jest to zresztą stosunkowo powszechna tematyka, więc większość fanów automatów będzie czuła się jak w domu. Kompozycja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po paru rundach po prostu niełatwo pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie akompaniują nam w ciągu gry są sympatyczne i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w wypadku większości innych gier.

The Phantom’s Curse w czasie gry wykorzystuje 5 bębnów i 40 paylinesów. Istotnie prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z czynników tak ogromnego powodzenia tej gry. Niemała ilość paylinesów oddziałuje bowiem na względnie wielokrotne powodzenia. Jest to również własność najczęściej odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod recenzją – zostaje wspomniana określenie The Phantom’s Curse. Kolejną najczęściej napomykaną kwestią jest z kolei znaczny limit jeśli idzie o graniczy poziom obstawianego zakładu. Ten natomiast ulokowany został na €5.

Korzystne warunki i ogromne prawdopodobieństwa wygranych w The Phantom’s Curse

The Phantom’s Curse oczywiście nie może się zadowolić również bez jackpotów i wspomnianych już poprzednio premii. Być może to oczywistość, ale lepiej wszelako uwydatnię, że The Phantom’s Curse istotnie posiada No jackpoty. Te, razem z nęcącym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zyskanie rzeczywiście dużych finansów, przy krztynie szczęścia nie wydatkując zbytnio sporo zarobków na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o wielu przeróżnych zaletach slotu The Phantom’s Curse. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako użytkownik wskażesz właśnie The Phantom’s Curse, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście ciężko zdecydować, która cecha jest tą główną, a więc nie będę także narzucał wyboru tobie.