The Matrix – moja wizja o tej interesującej grze automatowej

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najpopularniejszą grę slotową, jest dylematem każdego producenta. Pomysłodawcy gry The Matrix bez wątpienia sami nawet nie byli świadomi, że ich twór podbije świat. Gdyby ich zapytać, co sądzę za najważniejszy motor powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem spróbuję nieco bardziej przestudiować tą grę i zastanowić się w którym miejscu znajduje się jej powodzenie. Namawiam dlatego do przewertowania tego krótkiego artykuły.

The Matrix to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny twór, więc zapewne mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich inne automaty też stały się rozchwytywan, choć ewidentnie nie w takim stopniu co The Matrix. Gra została stworzona w szczególności na użytek strony Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do świetnych bonusów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale absorbująca tematyka The Matrix

Ta gra w swojej myśli przewodniej szczególnie opiera się na Movies co jest unikalnym symbolem rozpoznawczym Playtech. Jest to zresztą dosyć pospolita tematyka, więc większość miłośników slotów będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru turach wręcz trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty foniczne jakie akompaniują nam w czasie zmaganie są sympatyczne i nie szarpią nam uszu jak to się zdarza w kwestii paru innych gier.

The Matrix podczas gry obraca 5 role i 50 linii wypłat. Dalece możliwe, że to jest właśnie jednym z czynników tak ogromnego powodzenia tej gry. Znaczna suma paylinesów wpływa bowiem na stosunkowo liczbe zwycięstwa. Jest to również własność najczęściej nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum albo pod recenzją – pada nazwa The Matrix. Kolejną często sygnalizowaną sprawą jest zaś wielki próg jeśli idzie o maksymalny stopień stawianego zakładu. Ten zaś umieszczony został na €2.5.

Zyskowne uwarunkowania i zawrotne prawdopodobieństwa zwycięstw w The Matrix

The Matrix ma się rozumieć nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej wszelako zaznaczę, że The Matrix naprawdę posiada No jackpoty. Te, razem z fascynującym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na wygranie istotnie pokaźnych finansów, przy kapce powodzenia nie wykładając zanadto dużo zarobków na zakłady!

Powyżej notowałem o wielu rozlicznych walorach automatu The Matrix. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako hazardzista wybierzesz właśnie The Matrix, a nie tytuł konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zdecydować, która cecha jest tą podstawową, zatem nie będę też nakazywał selekcji tobie.