The Legend of Shangri-La Cluster Pays – moja wizja o tej pociągającej grze slotowej

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najsłynniejszą grę slotową, jest dylematem każdego wytwórcy. Autorzy automatu The Legend of Shangri-La Cluster Pays z pewnością sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich program zyska taką sławę. Gdyby ich zapytać, co odbierają za główny powód pomyślności swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast dołożę starań, aby nieco bardziej obadać tą grę i rozpatrzyć się w czym tkwi jej powodzenie. Namawiam więc do przestudiowania tego niedługiego opisu.

The Legend of Shangri-La Cluster Pays to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny wytwór, dlatego zapewne mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej firmie. Ich inne sloty także okazały się znane, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co The Legend of Shangri-La Cluster Pays. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na użytek witryny Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie estetyka The Legend of Shangri-La Cluster Pays

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim bierze za podstawę Cartoons co jest unikalnym identyfikatorem typowym dla NetEnt. Jest to skądinąd relatywnie popularna symbolika, więc gros amatorów slotów będzie czuła się swobodnie. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru turach po prostu ciężko wyrzucić ją z głowy. Efekty akustyczne jakie towarzyszą nam w czasie rozgrywki są sympatyczne i nie podrażniają nam uszu jak to się zdarza w przypadku wielu innych tytułów.

The Legend of Shangri-La Cluster Pays w czasie gry kręci 6 bębnów i 10 paylinesów. Wiele przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z motywów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Znaczna suma linii wypłat oddziałuje bowiem na dosyć wszechobecne triumfy. Jest to także cecha stale nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – pada określenie The Legend of Shangri-La Cluster Pays. Następną nieustannie wspominaną materią jest zaś duży pułap jeśli chodzi o rekordowy szczebel obstawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony jest na €50.

Zyskowne uwarunkowania i duże prawdopodobieństwa zwycięstw w The Legend of Shangri-La Cluster Pays

The Legend of Shangri-La Cluster Pays oczywiście nie jest w stanie się obejść ponadto bez jackpotów i wymienianych już przedtem premii. Być może to oczywistość, ale lepiej jednakże wyróżnię to, że The Legend of Shangri-La Cluster Pays rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na wygranie naprawdę pokaźnych pieniędzy, przy kapce farta nie wydatkując nazbyt dużo pieniędzy na zakłady!

Wyżej mówiłem o kilku rozlicznych pozytywach slotu The Legend of Shangri-La Cluster Pays. Każda tych cech może być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako gracz obierzesz dokładnie The Legend of Shangri-La Cluster Pays, a nie towar konkurencji. Mnie samemu nielekko uzgodnić, która cecha jest tą sztandarową, a więc nie będę także wskazywał wyboru tobie.