The King – moja opinia o tej interesującej grze slotowej

4.4 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak wykreować jak najsłynniejszą grę slotową, jest celem każdego wytwórcy. Inspiratorzy gry The King najprawdopodobniej sami nawet nie spodziewali się, że ich twór podbije świat. Gdyby ich spytać, co sądzę za najistotniejszy bodziec pomyślności swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast zrobię wszystko, by nieco bardziej prześwietlić tą grę i zastanowić się gdzie tai się jej sukces. Namawiam dlatego do przestudiowania tego niedługiego opisu.

The King to gra utworzona przez Endorphina. Nie jest to ich początkowy twór, więc zapewne mogłeś już dawniej usłyszeć o tej marce. Ich pozostałe automaty także okazały się rozchwytywan, chociaż definitywnie nie w takim stopniu co The King. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na użytek strony BGO. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dostęp do najlepszych gratisów, takich jak 12 no deposit free spins on selected slots.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie konwencja The King

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie bierze za podstawę Animals co jest swego rodzaju znakiem typowym dla Endorphina. Jest to jednak relatywnie powszechna tematyka, dlatego większość fanów gier hazardowych będzie czuła się jak w domu. Muzyka jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po kilku etapach wręcz nie sposób odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie pomagają nam w czasie rozgrywki są miłe i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w kwestii większości innych produktów.

The King w czasie gry obraca 5 bębnów i 10 linii wypłat. Dalece możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Duża suma paylinesów przekłada się bowiem na relatywnie wszechobecne wygrane. Jest to dodatkowo cecha wielokrotnie przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł The King. Kolejną nieustannie wzmiankowaną materią jest zaś wysoki limit jeśli idzie o ostateczny poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony został na €1.

Zyskowne uwarunkowania i wielkie prawdopodobieństwa triumfów w The King

The King ma się rozumieć nie może się obejść również bez jackpotów i wymienianych już uprzednio bonusów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednakże zaakcentuję, że The King faktycznie używa No jackpoty. Te, równocześnie z zachęcającym gratisem jakim jest 12 no deposit free spins on selected slots, pozwala na zdobycie rzeczywiście niemałych pieniędzy, przy odrobinie pomyślności nie wydając nadmiernie wiele bilionu na zakłady!

Powyżej notowałem o kilku różnorodnych zaletach slotu The King. Każda tych wartości może być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako gracz wskażesz dokładnie The King, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu niełatwo zawyrokować, która właściwość jest tą najlepszą, a więc nie będę także dyktował selekcji tobie.