The Invisible Man – moja wizja o tej pasjonującej grze slotowej

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak stworzyć jak najpopularniejszą grę slotową, jest dylematem każdego wytwórcy. Kreatorzy slotu The Invisible Man z pewnością sami zresztą nie byli świadomi, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co uważają za podstawowy motor powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś zrobię wszystko, by trochę bliżej prześwietlić tą grę i pomyśleć się w czym tkwi jej wzlost. Namawiam dlatego do odczytania tego krótkiego utworu.

The Invisible Man to gra wymyślona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny twór, więc pewnie mogłeś już dawniej usłyszeć o tej firmie. Ich inne sloty również okazały się rozchwytywan, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu co The Invisible Man. Gra została wyprodukowana w szczególności na użytek kasyna Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać przystęp do świetnych premii, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale absorbująca estetyka The Invisible Man

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze bazuje na Cinematic co jest charakterystycznym atrybutem charakterystycznym NetEnt. Jest to jednak stosunkowo popularna tematyka, dlatego większość wielbicieli automatów będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po paru etapach wprost trudno uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w ciągu zmaganie są relaksujące i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w wypadku wielu dalszych tytułów.

The Invisible Man w momencie gry wykorzystuje 5 bębnów i 20 linii wypłat. Wiele prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z powodów tak dużego sukcesu tej gry. Pokaźna suma linii wypłat ma wpływ bowiem na relatywnie częste triumfy. Jest to dodatkowo własność zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa The Invisible Man. Drugą najczęściej napomykaną materią jest zaś niemały próg jeśli idzie o najwyższy poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany został na €10.

Dochodowe warunki i potężne perspektywy zwycięstw w The Invisible Man

The Invisible Man ma się rozumieć nie może się obejść również bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednakże podkreślę, że The Invisible Man istotnie posiada No jackpoty. Te, razem z pociągającym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza wygranie faktycznie niemałych funduszy, przy kapce szczęścia nie wydając zanadto dużo pieniędzy na zakłady!

Powyżej pisałem o paru przeróżnych walorach slotu The Invisible Man. Każda tych cech może być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako użytkownik upatrzysz sobie dokładnie The Invisible Man, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu nielekko zawyrokować, jaka cecha jest tą podstawową, zatem nie będę też narzucał wyboru tobie.