The Flintstones – nasza wizja o tej interesującej grze slotowej

5.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najsłynniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego producenta. Kreatorzy automatu The Flintstones zapewne sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich program podbije świat. Gdyby ich zapytać, co sądzę za najistotniejszy motyw pomyślności swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast spróbuję ciut bliżej zanalizować tą grę i pomyśleć się gdzie tai się jej wzlost. Namawiam dlatego do odczytania tego niedługiego opisu.

The Flintstones to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny twór, zatem pewnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe sloty również okazały się rozchwytywan, choć definitywnie nie w takim stopniu co The Flintstones. Gra została stworzona głównie na potrzeby strony Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do najdroższych premii, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie tematyka The Flintstones

Ta gra w swojej symbolice szczególnie bierze za podstawę Cartoons co jest swego rodzaju znakiem charakterystycznym Playtech. Jest to jednak dość pospolita tematyka, dlatego lwia cześć amatorów slotów będzie miała się swojsko. Muzyka jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach po prostu trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w czasie gry są sympatyczne i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w razie paru różnych gier.

The Flintstones w momencie gry obraca 5 role i 1024 linii wypłat. Mocno prawdopodobne, że to jest akurat jednym z motorów tak kolosalnego sukcesu tej gry. Niemała liczba paylinesów przekłada się bowiem na relatywnie pospolite zwycięstwa. Jest to dodatkowo cecha zawsze nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa The Flintstones. Drugą najczęściej wzmiankowaną sprawą jest z kolei wysoki pułap jeśli chodzi o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony jest na €50.

Dochodowe uwarunkowania i wielkie perspektywy nagród w The Flintstones

The Flintstones oczywiście nie może się obyć dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednakże podkreślę, że The Flintstones istotnie używa No jackpoty. Te, wraz z fascynującym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie faktycznie pokaźnych funduszy, przy odrobince powodzenia nie wykładając nadmiernie dużo pieniędzy na zakłady!

Wyżej pisałem o wielu rozlicznych pozytywach gry The Flintstones. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako klient obierzesz właśnie The Flintstones, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście nielekko zdecydować, która właściwość jest tą sztandarową, a więc nie będę również nakazywał wyboru tobie.