The Dark Knight – moja wizja o tej interesującej grze automatowej

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najsłynniejszą grę automatową, jest dylematem każdego producenta. Pomysłodawcy automatu The Dark Knight zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich gra odniesie taki sukces. Gdyby ich zapytać, co biorą za główny bodziec sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś spróbuję nieco bliżej obadać tą grę i przemyśleć się w czym tai się jej pomyślność. Zachęcam dlatego do przewertowania tego krótkiego utworu.

The Dark Knight to gra wymyślona przez Microgaming. Nie jest to ich debiutancki wytwór, zatem przypuszczalnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe gry także stały się popularne, chociaż wyraźnie nie w takim stopniu jak The Dark Knight. Gra została wytworzona przeważnie na korzyść strony Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dojście do świetnych bonusów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale zapadająca w pamięć stylistyka The Dark Knight

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze opiera się na Movies co jest unikalnym atrybutem reprezentacyjnym Microgaming. Jest to jednak stosunkowo pospolita tematyka, dlatego lwia cześć amatorów automatów będzie czuła się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku etapach po prostu niełatwo uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam w ciągu gry są sympatyczne i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w przypadku paru innych produktów.

The Dark Knight podczas rozgrywki używa 5 role i 243 paylinesów. Mocno możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak dużego sukcesu tej gry. Niemała ilość linii wypłat wpływa bowiem na stosunkowo częste wygrane. Jest to dodatkowo cecha stale odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – zostaje wspomniana określenie The Dark Knight. Drugą często wzmiankowaną sprawą jest zaś znaczny limit jeśli idzie o najwyższy stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony jest na €25.

Dochodowe warunki i ogromne perspektywy wygranych w The Dark Knight

The Dark Knight ma się rozumieć nie może się obejść także bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak zaznaczę, że The Dark Knight rzeczywiście używa Yes jackpoty. Te, równocześnie z interesującym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zyskanie naprawdę dużych funduszy, przy kapce uśmiechu losu nie wykładając zanadto dużo gotówki na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o wielu rozmaitych walorach slotu The Dark Knight. Każda tych właściwości mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako gracz wskażesz właśnie The Dark Knight, a nie towar konkurencji. Mnie samemu niełatwo zawyrokować, jaka właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę także wskazywał selekcji tobie.