The 100.000 Pyramid – nasza opinia o tej zajmującej grze automatowej

4 /5
100% do 100 € Play Now

To jak zbudować jak najlepszą grę automatową, jest dylematem każdego wytwórcy. Pomysłodawcy gry The 100.000 Pyramid zapewne sami zresztą nie byli świadomi, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co uważają za główny motor powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem spróbuję nieco bliżej przeanalizować tą grę i rozpatrzyć się w czym tai się jej powodzenie. Zapraszam dlatego do przeczytania tego lakonicznego artykuły.

The 100.000 Pyramid to gra wymyślona przez IGT. Nie jest to ich pierwszy twór, toteż prawdopodobnie mogłeś już uprzednio przeczytać o tej marce. Ich inne sloty również stały się modne, choć wyraźnie nie w takim stopniu co The 100.000 Pyramid. Gra została wytworzona przeważnie na korzyść kasyna Ikibu Casino. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć przystęp do najlepszych gratisów, jak na przykład 100% do 100 €.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie konwencja The 100.000 Pyramid

Ta gra w swojej symbolice głównie opiera się na Egypt co jest charakterystycznym symbolem typowym dla IGT. Jest to jednak stosunkowo popularna symbolika, więc gros fanów gier hazardowych będzie czuła się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po paru rundach wręcz niełatwo pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie towarzyszą nam podczas zmaganie są miłe i nie podrażniają nam uszu jak to się zdarza w wypadku paru innych tytułów.

The 100.000 Pyramid w czasie gry wykorzystuje 5 kołowrotków i 15 paylinesów. Dalece przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motorów tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała liczba paylinesów przekłada się bowiem na względnie wszechobecne powodzenia. Jest to dodatkowo wartość wielokrotnie przypominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł The 100.000 Pyramid. Następną często sygnalizowaną materią jest zaś wysoki próg jeśli idzie o maksymalny poziom stawianego zakładu. Ten natomiast umieszczony został na €100.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne perspektywy wygranych w The 100.000 Pyramid

The 100.000 Pyramid oczywiście nie może się obyć również bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej gratisów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednakże podkreślę, że The 100.000 Pyramid istotnie używa No jackpoty. Te, wraz z nęcącym bonusem jakim jest 100% do 100 €, umożliwia zyskanie faktycznie niebagatelnych pieniędzy, przy odrobinie powodzenia nie wydatkując zbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Wcześniej pisałem o kilku rozmaitych walorach slotu The 100.000 Pyramid. Każda tych wartości mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako klient wybierzesz właśnie The 100.000 Pyramid, a nie slot konkurencji. Mnie samemu nielekko zawyrokować, jaka właściwość jest tą główną, zatem nie będę też wskazywał selekcji tobie.