Sword of Destiny – nasza opinia o tej pociągającej grze slotowej

3.5 /5
100% do 100 € Play Now

To jak wykonać jak najsłynniejszą grę slotową, jest celem każdego twórcy. Pomysłodawcy gry Sword of Destiny zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich twór odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za główny motyw sukcesu swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś dołożę starań, aby trochę bliżej obadać tą grę i przemyśleć się w czym tai się jej pomyślność. Zachęcam więc do odczytania tego niedługiego artykuły.

Sword of Destiny to gra stworzona przez Bally. Nie jest to ich pierwszy produkt, zatem prawdopodobnie mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe gry również okazały się znane, jakkolwiek definitywnie nie w takim stopniu jak Sword of Destiny. Gra została zrealizowana przede wszystkim na użytek strony Ikibu Casino. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dostęp do bardzo dobrych premii, jak na przykład 100% do 100 €.

Nieskomplikowana, ale absorbująca stylistyka Sword of Destiny

Ta gra w swojej symbolice w głównej mierze bierze za podstawę Mythology co jest swego rodzaju identyfikatorem typowym dla Bally. Jest to raczej dosyć powszechna tematyka, dlatego gros miłośników slotów będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach po prostu trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w ciągu zmaganie są fajne i nie drażnią nam uszu jak to się dzieje w razie paru dalszych gier.

Sword of Destiny w momencie rozgrywki kręci 5 kołowrotków i 25 linii wypłat. Dalece przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z motywów tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała suma linii wypłat ma wpływ bowiem na relatywnie wszechobecne triumfy. Jest to też wartość zawsze odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na forum albo pod artykułem – pada określenie Sword of Destiny. Kolejną najczęściej wzmiankowaną kwestią jest z kolei duży pułap jeśli chodzi o rekordowy szczebel stawianego zakładu. Ten natomiast umieszczony jest na €10.

Korzystne uwarunkowania i ogromne perspektywy triumfów w Sword of Destiny

Sword of Destiny ma się rozumieć nie jest w stanie się obejść ponadto bez jackpotów i przytaczanych już przedtem premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko podkreślę, że Sword of Destiny faktycznie używa No jackpoty. Te, wespół z interesującym gratisem którym jest 100% do 100 €, dopuszcza wygranie naprawdę dużych pieniędzy, przy krztynie powodzenia nie wydając zbytnio dużo zarobków na zakłady!

Powyżej pisałem o wielu rozlicznych przymiotach gry Sword of Destiny. Każda tych cech mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako hazardzista wskażesz dokładnie Sword of Destiny, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu trudno uzgodnić, jaka cecha jest tą najlepszą, a więc nie będę też nakazywał selekcji tobie.