Superman II – nasza opinia o tej fascynującej grze slotowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najsłynniejszą grę slotową, jest zagadką każdego wytwórcy. Kreatorzy slotu Superman II zapewne sami nawet nie spodziewali się, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich zapytać, co odbierają za główny powód powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś dołożę starań, aby nieco bardziej przeanalizować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu znajduje się jej wzlost. Namawiam dlatego do odczytania tego lakonicznego tekstu.

Superman II to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki wytwór, toteż prawdopodobnie mogłeś już dawniej przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe gry także stały się popularne, choć definitywnie nie w takim stopniu co Superman II. Gra została wytworzona głównie na potrzeby witryny Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dojście do świetnych bonusów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć stylistyka Superman II

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie opiera się na Superheroes co jest swego rodzaju znakiem reprezentacyjnym Playtech. Jest to skądinąd stosunkowo powszechna tematyka, dlatego lwia cześć amatorów slotów będzie czuła się swobodnie. Muzyka jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru etapach wręcz trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie akompaniują nam podczas gry są relaksujące i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dzieje w kwestii kilku dalszych gier.

Superman II w czasie gry obraca 5 bębnów i 25 linii wypłat. Dalece prawdopodobne, że to jest akurat jednym z czynników tak istotnego powodzenia tej gry. Duża suma paylinesów wpływa bowiem na względnie częste powodzenia. Jest to ponadto wartość najczęściej przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada tytuł Superman II. Drugą wielokrotnie wspominaną materią jest zaś znaczny limit jeśli idzie o graniczy poziom obstawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony jest na €10.

Dochodowe warunki i zawrotne sposobności wygranych w Superman II

Superman II oczywiście nie może się zadowolić także bez jackpotów i wymienianych już wcześniej premii. Być może to oczywistość, ale lepiej jednakże zaznaczę, że Superman II faktycznie posiada Yes jackpoty. Te, wespół z zachęcającym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na wygranie rzeczywiście niebagatelnych pieniędzy, przy krztynie szczęścia nie wydatkując zbyt wiele zarobków na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o paru różnorodnych plusach slotu Superman II. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako gracz obierzesz właśnie Superman II, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście ciężko zawyrokować, która cecha jest tą główną, zatem nie będę także wskazywał selekcji tobie.