Striker Goes Wild – nasza wizja o tej interesującej grze automatowej

4.0 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najsłynniejszą grę automatową, jest zagadką każdego wytwórcy. Autorzy gry Striker Goes Wild najprawdopodobniej sami nawet nie spodziewali się, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich podpytać, co sądzę za najważniejszy bodziec powodzenia swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś zrobię wszystko, by ciut bliżej przeanalizować tą grę i rozpatrzyć się gdzie tai się jej sukces. Nakłaniam więc do odczytania tego krótkiego opisu.

Striker Goes Wild to gra stworzona przez Eyecon. Nie jest to ich inicjalny wytwór, zatem niewykluczone, że mogłeś już wcześniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe gry też okazały się modne, aczkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu jak Striker Goes Wild. Gra została stworzona głównie na potrzeby kasyna BGO. To dokładnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dostęp do najlepszych premii, jak na przykład 10 darmowych spinów bez depozytu.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie stylistyka Striker Goes Wild

Ta gra w swojej myśli przewodniej szczególnie bazuje na Sports co jest charakterystycznym symbolem rozpoznawczym Eyecon. Jest to skądinąd stosunkowo pospolita symbolika, dlatego gros miłośników gier hazardowych będzie czuła się jak w domu. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach po prostu ciężko uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie pomagają nam podczas zmaganie są miłe i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w kwestii kilku innych tytułów.

Striker Goes Wild w momencie rozgrywki obraca N/A kołowrotków i N/A paylinesów. Dalece możliwe, że to jest akurat jednym z czynników tak dużego powodzenia tej gry. Znaczna ilość paylinesów ma wpływ bowiem na dosyć wielokrotne triumfy. Jest to również wartość najczęściej wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Striker Goes Wild. Następną wielokrotnie wspominaną rzeczą jest z kolei wysoki próg jeśli idzie o graniczy poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany jest na €10.

Korzystne warunki i zawrotne perspektywy nagród w Striker Goes Wild

Striker Goes Wild oczywiście nie może się zadowolić ponadto bez jackpotów i przytaczanych już uprzednio gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak uwydatnię, że Striker Goes Wild naprawdę używa No jackpoty. Te, równocześnie z interesującym gratisem którym jest 10 darmowych spinów bez depozytu, daje szansę na wygranie rzeczywiście niebagatelnych finansów, przy odrobince powodzenia nie wykładając nadmiernie dużo pieniędzy na zakłady!

Powyżej pisałem o paru rozmaitych przymiotach slotu Striker Goes Wild. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako klient wybierzesz właśnie Striker Goes Wild, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście nielekko zdecydować, jaka właściwość jest tą najlepszą, zatem nie będę też narzucał selekcji tobie.