Sticky Bandits – moja opinia o tej interesującej grze automatowej

3.5 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób zbudować jak najsłynniejszą grę automatową, jest celem każdego wytwórcy. Inspiratorzy slotu Sticky Bandits z pewnością sami nawet nie spodziewali się, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich zapytać, co uważają za najistotniejszy bodziec sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem dołożę starań, aby trochę bliżej przestudiować tą grę i pomyśleć się w czym spoczywa jej powodzenie. Zapraszam dlatego do przewertowania tego niedługiego utworu.

Sticky Bandits to gra opracowana przez Quickspin. Nie jest to ich inicjalny twór, zatem niewykluczone, że mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej firmie. Ich inne automaty też stały się rozchwytywan, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu jak Sticky Bandits. Gra została zrealizowana w szczególności na korzyść witryny NetBet. To dokładnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dostęp do bardzo dobrych premii, przypominających 100% do 200 EUR.

Nieskomplikowana, ale absorbująca estetyka Sticky Bandits

Ta gra w swojej symbolice w głównej mierze opiera się na Wild Wild West co jest charakterystycznym identyfikatorem reprezentacyjnym Quickspin. Jest to zresztą relatywnie popularna tematyka, dlatego lwia cześć wielbicieli gier hazardowych będzie czuła się swobodnie. Muzyka jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po kilku turach po prostu nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w trakcie rozgrywki są miłe i nie szarpią nam uszu jak to się zdarza w kwestii większości różnych produktów.

Sticky Bandits w momencie rozgrywki kręci 5 role i 30 linii wypłat. Dalece przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motorów tak istotnego powodzenia tej gry. Spora suma linii wypłat ma wpływ bowiem na relatywnie wszechobecne wygrane. Jest to ponadto cecha stale wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Sticky Bandits. Drugą wielokrotnie wzmiankowaną kwestią jest zaś wysoki pułap jeśli chodzi o rekordowy szczebel obstawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony jest na €2.5.

Zyskowne warunki i ogromne możliwości wygranych w Sticky Bandits

Sticky Bandits naturalnie nie może się obejść poza tym bez jackpotów i przytaczanych już przedtem premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Sticky Bandits rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, równocześnie z nęcącym gratisem jakim jest 100% do 200 EUR, umożliwia zdobycie rzeczywiście niemałych finansów, przy odrobinie szczęścia nie wydatkując zanadto dużo pieniędzy na zakłady!

Wcześniej wspomniałem o kilku rozlicznych przymiotach gry Sticky Bandits. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wybierzesz właśnie Sticky Bandits, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zawyrokować, która cecha jest tą główną, zatem nie będę też wskazywał selekcji tobie.