Steamtower – nasza opinia o tej fascynującej grze slotowej

4.0 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najlepszą grę slotową, jest dylematem każdego twórcy. Pomysłodawcy gry Steamtower zapewne sami zresztą nie wiedzieli, że ich gra podbije świat. Gdyby ich spytać, co sądzę za najważniejszy powód powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem dołożę starań, aby ciut bliżej obadać tą grę i zastanowić się w czym tkwi jej sukces. Zachęcam dlatego do odczytania tego zwięzłego tekstu.

Steamtower to gra wymyślona przez NetEnt. Nie jest to ich pierwszy produkt, dlatego pewnie mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe gry również stały się modne, jakkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu jak Steamtower. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na korzyść witryny BGO. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zapoznać się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do bardzo dobrych bonusów, przypominających 23 no deposit free spins on selected slots.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Steamtower

Ta gra w swojej esencji głównie odwołuje się do Sci-Fi co jest charakterystycznym atrybutem typowym dla NetEnt. Jest to zresztą dosyć powszechna tematyka, dlatego lwia cześć amatorów automatów będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po kilku etapach wprost trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w ciągu gry są relaksujące i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w razie paru innych gier.

Steamtower podczas rozgrywki obraca 5 role i 15 paylinesów. Mocno przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z motywów tak wielkiego sukcesu tej gry. Znaczna suma paylinesów rzutuje bowiem na dosyć częste zwycięstwa. Jest to dodatkowo własność zawsze nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na forum albo pod artykułem – pada określenie Steamtower. Następną często sygnalizowaną sprawą jest zaś duży próg jeśli idzie o najwyższy stopień obstawianego zakładu. Ten zaś umieszczony został na €2.5.

Opłacalne uwarunkowania i potężne sposobności wygranych w Steamtower

Steamtower naturalnie nie może się obyć dodatkowo bez jackpotów i wymienianych już przedtem premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej wszelako wyróżnię to, że Steamtower istotnie używa No jackpoty. Te, razem z zachęcającym gratisem jakim jest 23 no deposit free spins on selected slots, umożliwia zyskanie istotnie dużych pieniędzy, przy odrobinie uśmiechu losu nie wykładając nazbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej wspomniałem o kilku rozlicznych plusach slotu Steamtower. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako gracz obierzesz dokładnie Steamtower, a nie towar konkurencji. Mnie samemu ciężko zdecydować, jaka właściwość jest tą najlepszą, a więc nie będę też dyktował wyboru tobie.