Starburst – moja ocena o tej pasjonującej grze automatowej

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najsłynniejszą grę automatową, jest dylematem każdego wytwórcy. Autorzy slotu Starburst zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co biorą za najważniejszy bodziec powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem spróbuję nieco bliżej prześwietlić tą grę i pomyśleć się gdzie tkwi jej pomyślność. Zapraszam dlatego do przeczytania tego lakonicznego utworu.

Starburst to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy twór, dlatego zapewne mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej nazwie. Ich inne gry także okazały się popularne, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Starburst. Gra została stworzona w szczególności na korzyść strony Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć przystęp do bardzo dobrych premii, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale absorbująca estetyka Starburst

Ta gra w swojej symbolice szczególnie opiera się na Futuristic co jest unikalnym identyfikatorem typowym dla NetEnt. Jest to zresztą stosunkowo popularna tematyka, więc gros wielbicieli slotów będzie miała się jak w domu. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach wprost ciężko uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie sekundują nam w czasie zmaganie są relaksujące i nie podrażniają nam uszu jak to się dzieje w wypadku większości innych gier.

Starburst w czasie gry kręci 5 bębnów i 10 linii wypłat. Dalece prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z powodów tak dużego powodzenia tej gry. Duża ilość paylinesów rzutuje bowiem na stosunkowo pospolite wygrane. Jest to również cecha nieustannie nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod artykułem – zostaje wspomniana nazwa Starburst. Drugą wielokrotnie wzmiankowaną sprawą jest zaś znaczny limit jeśli idzie o graniczy stopień obstawianego zakładu. Ten natomiast usytuowany został na €1.

Dochodowe uwarunkowania i wielkie możliwości wygranych w Starburst

Starburst ma się rozumieć nie jest w stanie się obejść poza tym bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej wszelako wyróżnię to, że Starburst faktycznie ma No jackpoty. Te, równocześnie z pociągającym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na wygranie naprawdę niemałych pieniędzy, przy odrobince powodzenia nie wykładając nadmiernie sporo zarobków na zakłady!

Wyżej notowałem o paru rozlicznych zaletach gry Starburst. Każda tych wartości mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako klient obierzesz dokładnie Starburst, a nie tytuł konkurencji. Mnie osobiście ciężko uzgodnić, która cecha jest tą podstawową, a więc nie będę także wskazywał selekcji tobie.