Stampede – moja ocena o tej zajmującej grze slotowej

4.3 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak zbudować jak najpopularniejszą grę automatową, jest celem każdego producenta. Kreatorzy slotu Stampede zapewne sami zresztą nie byli świadomi, że ich twór podbije świat. Gdyby ich spytać, co sądzę za podstawowy bodziec powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by trochę bardziej obadać tą grę i przemyśleć się w którym miejscu tkwi jej pomyślność. Zapraszam więc do przestudiowania tego lakonicznego utworu.

Stampede to gra opracowana przez Betsoft. Nie jest to ich debiutancki twór, toteż prawdopodobnie mogłeś już wcześniej usłyszeć o tej nazwie. Ich pozostałe automaty też stały się rozchwytywan, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu jak Stampede. Gra została wytworzona przede wszystkim na potrzeby kasyna BGO. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać przystęp do bardzo dobrych gratisów, podobnych do 17 no deposit free spins on selected slots.

Łatwa, ale zapadająca w pamięć stylistyka Stampede

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze bierze za podstawę Animals co jest charakterystycznym identyfikatorem typowym dla Betsoft. Jest to raczej stosunkowo powszechna tematyka, dlatego większość amatorów gier hazardowych będzie miała się swojsko. Muzyka jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po kilku turach wręcz ciężko wyrzucić ją z głowy. Efekty foniczne jakie akompaniują nam podczas rozgrywki są fajne i nie podrażniają nam uszu jak to się zdarza w kwestii wielu dalszych produktów.

Stampede podczas rozgrywki obraca 5 kołowrotków i 1024 linii wypłat. Dalece prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z czynników tak wielkiego sukcesu tej gry. Niemała liczba paylinesów rzutuje bowiem na względnie liczbe triumfy. Jest to również wartość najczęściej nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod artykułem – zostaje wspomniana określenie Stampede. Kolejną najczęściej sygnalizowaną sprawą jest zaś znaczny limit jeśli idzie o maksymalny stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony został na €10.

Dochodowe warunki i zawrotne sposobności triumfów w Stampede

Stampede ma się rozumieć nie jest w stanie się obejść dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już poprzednio gratisów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednakże podkreślę, że Stampede naprawdę ma No jackpoty. Te, wraz z interesującym gratisem jakim jest 17 no deposit free spins on selected slots, pozwala na wygranie rzeczywiście poważnych finansów, przy odrobince uśmiechu losu nie wydając zbyt wiele gotówki na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o paru rozlicznych walorach automatu Stampede. Każda tych wartości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista upatrzysz sobie właśnie Stampede, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście ciężko uzgodnić, która właściwość jest tą główną, zatem nie będę również wskazywał wyboru tobie.