Space Wars – moja wizja o tej fascynującej grze automatowej

5.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najsłynniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego producenta. Autorzy automatu Space Wars bez wątpienia sami zresztą nie byli świadomi, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za najważniejszy powód powodzenia swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem spróbuję nieco bliżej przeanalizować tą grę i przemyśleć się gdzie spoczywa jej powodzenie. Nakłaniam dlatego do przeczytania tego zwięzłego artykuły.

Space Wars to gra opracowana przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny twór, więc prawdopodobnie mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej nazwie. Ich inne gry też stały się znane, choć wyraźnie nie w takim stopniu co Space Wars. Gra została wytworzona przeważnie na użytek kasyna Casino.com. To właśnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najlepszych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale absorbująca tematyka Space Wars

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim bierze za podstawę Aliens co jest charakterystycznym znakiem rozpoznawczym NetEnt. Jest to jednak stosunkowo powszechna symbolika, dlatego większość wielbicieli slotów będzie miała się jak w domu. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po kilku rundach wprost ciężko wyrzucić ją z głowy. Efekty akustyczne jakie pomagają nam w czasie zmaganie są miłe i nie drażnią nam uszu jak to się dokonuje w kwestii wielu innych tytułów.

Space Wars podczas gry kręci 5 role i 40 linii wypłat. Mocno prawdopodobne, że to jest akurat jednym z motywów tak dużego powodzenia tej gry. Niemała ilość paylinesów wpływa bowiem na całkiem wszechobecne zwycięstwa. Jest to także cecha zawsze odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod recenzją – pada nazwa Space Wars. Drugą często wspominaną sprawą jest zaś wielki limit jeśli idzie o rekordowy stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany został na €5.

Zyskowne warunki i potężne perspektywy triumfów w Space Wars

Space Wars oczywiście nie może się obejść poza tym bez jackpotów i przytaczanych już przedtem premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednakże wyróżnię to, że Space Wars naprawdę posiada No jackpoty. Te, wraz z nęcącym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia wygranie faktycznie poważnych funduszy, przy krztynie szczęścia nie wydatkując zbytnio dużo zarobków na zakłady!

Powyżej mówiłem o wielu rozlicznych przymiotach gry Space Wars. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wybierzesz dokładnie Space Wars, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu ciężko rozstrzygnąć, która właściwość jest tą sztandarową, a więc nie będę też dyktował selekcji tobie.