Six Million Dollar Man – nasza opinia o tej interesującej grze automatowej

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wymyślić jak najsłynniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Autorzy automatu Six Million Dollar Man najprawdopodobniej sami zresztą nie spodziewali się, że ich gra podbije świat. Gdyby ich podpytać, co sądzę za podstawowy powód pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by trochę bardziej przeanalizować tą grę i przemyśleć się w którym miejscu spoczywa jej pomyślność. Zachęcam więc do przeczytania tego krótkiego utworu.

Six Million Dollar Man to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny produkt, więc niewykluczone, że mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej nazwie. Ich pozostałe automaty także stały się popularne, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Six Million Dollar Man. Gra została wytworzona przeważnie na potrzeby strony Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy mieć przystęp do bardzo dobrych gratisów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Six Million Dollar Man

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze bierze za podstawę Celebrities co jest charakterystycznym identyfikatorem rozpoznawczym Playtech. Jest to skądinąd dosyć popularna tematyka, dlatego gros fanów gier hazardowych będzie czuła się znajomo. Muzyka jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru etapach wręcz ciężko uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w trakcie zmaganie są relaksujące i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w wypadku paru różnych publikacji.

Six Million Dollar Man w czasie gry używa 5 kołowrotków i 50 paylinesów. Istotnie przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z motywów tak wielkiego powodzenia tej gry. Niemała suma paylinesów wpływa bowiem na relatywnie wielokrotne zwycięstwa. Jest to dodatkowo cecha nieustannie przypominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – zostaje wspomniana tytuł Six Million Dollar Man. Następną nieustannie wzmiankowaną rzeczą jest z kolei duży pułap jeśli chodzi o ostateczny poziom stawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony jest na €10.

Zyskowne warunki i ogromne sposobności triumfów w Six Million Dollar Man

Six Million Dollar Man naturalnie nie jest w stanie się obyć ponadto bez jackpotów i wymienianych już wcześniej premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednakże wyróżnię to, że Six Million Dollar Man faktycznie używa No jackpoty. Te, razem z nęcącym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zyskanie naprawdę niemałych finansów, przy odrobince pomyślności nie wykładając nazbyt dużo zarobków na zakłady!

Wcześniej mówiłem o wielu rozlicznych przymiotach slotu Six Million Dollar Man. Każda tych wartości może być przypuszczalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako klient upatrzysz sobie dokładnie Six Million Dollar Man, a nie automat konkurencji. Mnie samemu ciężko uzgodnić, która właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę również dyktował selekcji tobie.