Sirens Serenade – moja wizja o tej zajmującej grze automatowej

3.8 /5
100% do 100 € Play Now

To jak wykonać jak najsłynniejszą grę automatową, jest zagadką każdego twórcy. Inspiratorzy automatu Sirens Serenade z pewnością sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich program podbije świat. Gdyby ich zapytać, co biorą za najistotniejszy motor sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się trochę bliżej obadać tą grę i zastanowić się gdzie znajduje się jej powodzenie. Zachęcam dlatego do przestudiowania tego krótkiego utworu.

Sirens Serenade to gra stworzona przez Saucify. Nie jest to ich debiutancki produkt, toteż zapewne mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej firmie. Ich inne automaty także okazały się znane, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu jak Sirens Serenade. Gra została zrealizowana przede wszystkim na korzyść kasyna Ikibu Casino. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dostęp do świetnych bonusów, przypominających 100% do 100 €.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Sirens Serenade

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim bazuje na Mythology co jest unikalnym symbolem charakterystycznym Saucify. Jest to raczej dosyć powszechna tematyka, więc większość fanów slotów będzie miała się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po kilku rundach wprost nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w czasie gry są przyjemne i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w razie większości różnych produktów.

Sirens Serenade podczas rozgrywki wykorzystuje 5 kołowrotków i 25 paylinesów. Bardzo możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak dużego sukcesu tej gry. Pokaźna liczba paylinesów ma wpływ bowiem na względnie liczbe zwycięstwa. Jest to również wartość zawsze wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum albo pod publikacją – pada tytuł Sirens Serenade. Drugą najczęściej sygnalizowaną kwestią jest z kolei znaczny pułap jeśli chodzi o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten natomiast ulokowany został na €50.

Dochodowe warunki i wielkie perspektywy zwycięstw w Sirens Serenade

Sirens Serenade oczywiście nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już przedtem bonusów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej wszelako wyróżnię to, że Sirens Serenade faktycznie ma No jackpoty. Te, równocześnie z pociągającym bonusem którym jest 100% do 100 €, daje szansę na zyskanie rzeczywiście dużych funduszy, przy kapce uśmiechu losu nie wydając zbytnio sporo pieniędzy na zakłady!

Powyżej pisałem o wielu rozlicznych walorach automatu Sirens Serenade. Każda tych wartości może być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako hazardzista obierzesz właśnie Sirens Serenade, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu ciężko zawyrokować, która właściwość jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę też wskazywał wyboru tobie.