Silver Lioness 4x – moja wizja o tej zajmującej grze automatowej

4.6 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najpopularniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Kreatorzy automatu Silver Lioness 4x zapewne sami nawet nie wiedzieli, że ich gra odniesie taki sukces. Gdyby ich zapytać, co sądzę za najistotniejszy motor sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast zrobię wszystko, by ciut bliżej prześwietlić tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu tai się jej powodzenie. Zachęcam dlatego do przewertowania tego niedługiego artykuły.

Silver Lioness 4x to gra wymyślona przez Lightning Box. Nie jest to ich początkowy twór, więc pewnie mogłeś już wcześniej usłyszeć o tej marce. Ich pozostałe automaty też okazały się rozchwytywan, aczkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu co Silver Lioness 4x. Gra została stworzona przeważnie na korzyść witryny NetBet. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dojście do najlepszych premii, jak na przykład 100% do 200 EUR.

Łatwa, ale zapadająca w pamięć estetyka Silver Lioness 4x

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim odwołuje się do Animals co jest swego rodzaju znakiem rozpoznawczym Lightning Box. Jest to skądinąd relatywnie rozpowszechniona symbolika, więc gros fanów automatów będzie czuła się swojsko. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru rundach wprost trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie akompaniują nam w ciągu gry są sympatyczne i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w wypadku paru różnych gier.

Silver Lioness 4x w czasie gry wykorzystuje 5 kołowrotków i 1024 linii wypłat. Bardzo przypuszczalne, że to jest akurat jednym z czynników tak dużego sukcesu tej gry. Spora suma linii wypłat oddziałuje bowiem na dosyć wielokrotne triumfy. Jest to dodatkowo wartość stale nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – pada tytuł Silver Lioness 4x. Kolejną często wspominaną kwestią jest z kolei wielki limit jeśli chodzi o najwyższy szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś ulokowany jest na €2.5.

Dochodowe uwarunkowania i zawrotne sposobności wygranych w Silver Lioness 4x

Silver Lioness 4x naturalnie nie jest w stanie się obyć również bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej gratisów. Być może to formalność, ale lepiej jednak uwydatnię, że Silver Lioness 4x istotnie posiada No jackpoty. Te, wespół z pociągającym bonusem którym jest 100% do 200 EUR, daje szansę na wygranie rzeczywiście dużych funduszy, przy kapce powodzenia nie wydając zbyt dużo gotówki na zakłady!

Wyżej notowałem o wielu rozlicznych plusach automatu Silver Lioness 4x. Każda tych wartości mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz obierzesz właśnie Silver Lioness 4x, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zawyrokować, która cecha jest tą podstawową, a więc nie będę też narzucał wyboru tobie.