Siberian Storm – moja wizja o tej zajmującej grze slotowej

4.7 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najmodniejszą grę automatową, jest celem każdego twórcy. Autorzy gry Siberian Storm najprawdopodobniej sami zresztą nie spodziewali się, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich zapytać, co uważają za najważniejszy motor sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast zrobię wszystko, by ciut bardziej obadać tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu tkwi jej powodzenie. Nakłaniam więc do odczytania tego krótkiego opisu.

Siberian Storm to gra stworzona przez IGT. Nie jest to ich pierwszy twór, zatem pewnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej marce. Ich inne sloty również okazały się popularne, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu jak Siberian Storm. Gra została wyprodukowana przeważnie na potrzeby kasyna BGO. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dojście do najlepszych premii, takich jak 27 no deposit free spins on selected slots.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Siberian Storm

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie bazuje na Comics co jest charakterystycznym identyfikatorem reprezentacyjnym IGT. Jest to jednak relatywnie popularna tematyka, więc gros fanów automatów będzie czuła się swojsko. Muzyka jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po kilku rundach wręcz ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie akompaniują nam w ciągu zmaganie są przyjemne i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w kwestii wielu dalszych gier.

Siberian Storm w momencie gry używa 5 role i 720 linii wypłat. Istotnie możliwe, że to jest istotnie jednym z motywów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Znaczna ilość linii wypłat oddziałuje bowiem na całkiem pospolite zwycięstwa. Jest to dodatkowo cecha nieustannie odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod artykułem – pada nazwa Siberian Storm. Drugą wielokrotnie wspominaną materią jest zaś wysoki limit jeśli chodzi o rekordowy stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany jest na €100.

Opłacalne warunki i zawrotne prawdopodobieństwa triumfów w Siberian Storm

Siberian Storm naturalnie nie jest w stanie się zadowolić ponadto bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej bonusów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej wszelako zaakcentuję, że Siberian Storm istotnie używa No jackpoty. Te, równocześnie z zachęcającym gratisem którym jest 27 no deposit free spins on selected slots, pozwala na zyskanie istotnie pokaźnych finansów, przy krztynie pomyślności nie wykładając nazbyt dużo gotówki na zakłady!

Powyżej pisałem o paru przeróżnych walorach gry Siberian Storm. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz obierzesz dokładnie Siberian Storm, a nie slot konkurencji. Mnie samemu ciężko zawyrokować, jaka cecha jest tą główną, zatem nie będę również nakazywał selekcji tobie.