Secret of the Stones – nasza ocena o tej interesującej grze automatowej

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najmodniejszą grę automatową, jest dylematem każdego wytwórcy. Autorzy gry Secret of the Stones zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich gra tak bardzo się uda. Gdyby ich spytać, co odbierają za główny motyw pomyślności swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast spróbuję trochę bliżej przestudiować tą grę i przemyśleć się gdzie tai się jej wzlost. Zachęcam więc do odczytania tego lakonicznego tekstu.

Secret of the Stones to gra utworzona przez NetEnt. Nie jest to ich debiutancki produkt, zatem prawdopodobnie mogłeś już dawniej przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe gry także okazały się popularne, chociaż wyraźnie nie w takim stopniu co Secret of the Stones. Gra została stworzona przede wszystkim na użytek strony Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dostęp do świetnych bonusów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Secret of the Stones

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze odwołuje się do Jungle co jest swego rodzaju atrybutem reprezentacyjnym NetEnt. Jest to zresztą dość powszechna tematyka, więc większość wielbicieli slotów będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach wprost ciężko odpędzić ją od siebie. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w trakcie zmaganie są fajne i nie podrażniają nam uszu jak to się dzieje w kwestii większości różnych publikacji.

Secret of the Stones podczas rozgrywki obraca 5 kołowrotków i 25 paylinesów. Wiele przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motywów tak dużego powodzenia tej gry. Znaczna liczba linii wypłat wpływa bowiem na całkiem wszechobecne powodzenia. Jest to także właściwość stale wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – pada określenie Secret of the Stones. Kolejną nieustannie wspominaną kwestią jest zaś wysoki pułap jeśli idzie o graniczy stopień stawianego zakładu. Ten zaś umieszczony został na €1.

Korzystne warunki i zawrotne sposobności zwycięstw w Secret of the Stones

Secret of the Stones naturalnie nie może się obejść ponadto bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednakże wyróżnię to, że Secret of the Stones naprawdę posiada No jackpoty. Te, wespół z interesującym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zyskanie naprawdę niemałych finansów, przy odrobince uśmiechu losu nie wydając zbytnio sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej mówiłem o paru rozmaitych plusach gry Secret of the Stones. Każda tych właściwości mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako hazardzista obierzesz właśnie Secret of the Stones, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście trudno zawyrokować, jaka cecha jest tą główną, a więc nie będę również dyktował selekcji tobie.