Scruffy Duck – moja ocena o tej zajmującej grze slotowej

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Pomysłodawcy gry Scruffy Duck z pewnością sami nawet nie byli świadomi, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich spytać, co odbierają za najważniejszy bodziec sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast spróbuję nieco bardziej obadać tą grę i pomyśleć się w którym miejscu tai się jej sukces. Zapraszam dlatego do przestudiowania tego lakonicznego utworu.

Scruffy Duck to gra opracowana przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już wcześniej przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe sloty też stały się znane, choć zdecydowanie nie w takim stopniu jak Scruffy Duck. Gra została zrealizowana w szczególności na korzyść strony Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najlepszych gratisów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale przyciągająca uwagę estetyka Scruffy Duck

Ta gra w swojej tematyce w głównej mierze bazuje na Cartoons co jest indywidualnym znakiem rozpoznawczym NetEnt. Jest to raczej dość popularna tematyka, więc lwia cześć wielbicieli automatów będzie miała się swojsko. Muzyka jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz nie sposób uwolnić się od niej. Efekty foniczne jakie sekundują nam w czasie gry są fajne i nie irytują nam uszu jak to się dzieje w przypadku kilku innych produktów.

Scruffy Duck w czasie rozgrywki używa 5 kołowrotków i 25 paylinesów. Mocno przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z motorów tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała suma linii wypłat ma wpływ bowiem na relatywnie liczbe wygrane. Jest to ponadto własność nieustannie nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod recenzją – pada tytuł Scruffy Duck. Następną wielokrotnie wspominaną rzeczą jest z kolei znaczny limit jeśli chodzi o maksymalny poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony został na €25.

Opłacalne uwarunkowania i potężne prawdopodobieństwa zwycięstw w Scruffy Duck

Scruffy Duck oczywiście nie może się zadowolić również bez jackpotów i wymienianych już wcześniej gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej wszelako uwydatnię, że Scruffy Duck faktycznie posiada No jackpoty. Te, wespół z fascynującym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zyskanie istotnie niebagatelnych pieniędzy, przy odrobinie farta nie wydatkując zanadto sporo bilionu na zakłady!

Powyżej pisałem o paru rozlicznych zaletach gry Scruffy Duck. Każda tych wartości mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz wskażesz właśnie Scruffy Duck, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście niełatwo postanowić, jaka cecha jest tą najlepszą, zatem nie będę także nakazywał selekcji tobie.