Savannah King – nasza wizja o tej pociągającej grze slotowej

4.1 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób zbudować jak najlepszą grę automatową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Inspiratorzy gry Savannah King najprawdopodobniej sami nawet nie wiedzieli, że ich produkt odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za główny powód pomyślności swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem spróbuję ciut bardziej prześwietlić tą grę i zastanowić się gdzie tkwi jej wzlost. Namawiam dlatego do odczytania tego lakonicznego tekstu.

Savannah King to gra stworzona przez Genesis Gaming. Nie jest to ich debiutancki wytwór, toteż zapewne mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe sloty również stały się modne, choć ewidentnie nie w takim stopniu co Savannah King. Gra została wytworzona przede wszystkim na korzyść kasyna NetBet. To właśnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najlepszych premii, takich jak 100% do 200 EUR.

Zwyczajna, ale absorbująca tematyka Savannah King

Ta gra w swojej tematyce szczególnie bierze za podstawę Animals co jest charakterystycznym znakiem rozpoznawczym Genesis Gaming. Jest to skądinąd stosunkowo popularna symbolika, dlatego gros wielbicieli automatów będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz trudno uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie akompaniują nam w czasie zmaganie są przyjemne i nie drażnią nam uszu jak to się dokonuje w razie kilku innych publikacji.

Savannah King podczas gry wykorzystuje 5 role i 1024 linii wypłat. Mocno przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z czynników tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała liczba paylinesów oddziałuje bowiem na dosyć wszechobecne triumfy. Jest to ponadto wartość zawsze wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – pada nazwa Savannah King. Następną nieustannie sygnalizowaną kwestią jest zaś znaczny próg jeśli chodzi o ostateczny szczebel stawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany został na €1.

Zyskowne warunki i duże sposobności nagród w Savannah King

Savannah King oczywiście nie może się zadowolić poza tym bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednakże zaznaczę, że Savannah King faktycznie posiada No jackpoty. Te, wraz z atrakcyjnym gratisem jakim jest 100% do 200 EUR, daje szansę na wygranie naprawdę niebagatelnych pieniędzy, przy krztynie uśmiechu losu nie wydatkując zbytnio sporo gotówki na zakłady!

Powyżej wspomniałem o kilku rozlicznych pozytywach gry Savannah King. Każda tych wartości mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako gracz obierzesz dokładnie Savannah King, a nie automat konkurencji. Mnie samemu ciężko zdecydować, która właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę również narzucał selekcji tobie.