Satsumo’s Revenge – nasza opinia o tej zajmującej grze slotowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najpopularniejszą grę slotową, jest dylematem każdego wytwórcy. Inspiratorzy slotu Satsumo’s Revenge z pewnością sami zresztą nie wiedzieli, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich spytać, co sądzę za podstawowy motor powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś dołożę starań, aby ciut bardziej prześwietlić tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu spoczywa jej wzlost. Zachęcam dlatego do przewertowania tego krótkiego tekstu.

Satsumo’s Revenge to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich początkowy twór, toteż prawdopodobnie mogłeś już dawniej przeczytać o tej marce. Ich inne gry także stały się znane, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu jak Satsumo’s Revenge. Gra została stworzona w szczególności na korzyść strony Casino.com. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do bardzo dobrych bonusów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Satsumo’s Revenge

Ta gra w swojej tematyce szczególnie bazuje na Asian co jest indywidualnym identyfikatorem typowym dla Playtech. Jest to skądinąd relatywnie powszechna symbolika, więc lwia cześć miłośników gier hazardowych będzie czuła się znajomo. Kompozycja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach wprost trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w czasie gry są fajne i nie irytują nam uszu jak to się zdarza w wypadku większości innych gier.

Satsumo’s Revenge w momencie rozgrywki używa 5 bębnów i 25 paylinesów. Istotnie prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z czynników tak kolosalnego powodzenia tej gry. Znaczna suma paylinesów oddziałuje bowiem na dosyć wielokrotne triumfy. Jest to również właściwość najczęściej przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – pada tytuł Satsumo’s Revenge. Kolejną często wzmiankowaną materią jest z kolei niemały próg jeśli chodzi o maksymalny szczebel stawianego zakładu. Ten z kolei ustanowiony został na €1.

Opłacalne warunki i ogromne sposobności triumfów w Satsumo’s Revenge

Satsumo’s Revenge naturalnie nie jest w stanie się obyć także bez jackpotów i przytaczanych już przedtem gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak zaakcentuję, że Satsumo’s Revenge faktycznie ma No jackpoty. Te, wraz z pociągającym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zdobycie faktycznie pokaźnych finansów, przy odrobince farta nie wydając zanadto dużo gotówki na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o wielu różnorodnych zaletach slotu Satsumo’s Revenge. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz wybierzesz dokładnie Satsumo’s Revenge, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście niełatwo uzgodnić, która właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę też narzucał wyboru tobie.