Sacred Stones – moja opinia o tej pociągającej grze slotowej

4.3 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najsłynniejszą grę automatową, jest dylematem każdego twórcy. Kreatorzy slotu Sacred Stones z pewnością sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich gra odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co biorą za podstawowy motyw sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem spróbuję trochę bardziej przestudiować tą grę i przemyśleć się w czym tkwi jej wzlost. Namawiam dlatego do przewertowania tego zwięzłego artykuły.

Sacred Stones to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki produkt, zatem prawdopodobnie mogłeś już wcześniej dowiedzieć się o tej marce. Ich inne sloty też stały się znane, aczkolwiek definitywnie nie w takim stopniu jak Sacred Stones. Gra została wytworzona głównie na użytek kasyna BGO. To dokładnie najkorzystniej na ich stronie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najlepszych gratisów, podobnych do 14 no deposit free spins on selected slots.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Sacred Stones

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie bazuje na Mythology co jest unikalnym atrybutem typowym dla Playtech. Jest to skądinąd relatywnie rozpowszechniona tematyka, więc lwia cześć miłośników slotów będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach po prostu niełatwo wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam w ciągu rozgrywki są sympatyczne i nie irytują nam uszu jak to się odbywa w wypadku kilku dalszych produktów.

Sacred Stones w momencie gry obraca 5 bębnów i 20 linii wypłat. Istotnie możliwe, że to jest istotnie jednym z powodów tak wielkiego powodzenia tej gry. Znaczna ilość paylinesów oddziałuje bowiem na dosyć liczbe triumfy. Jest to także właściwość nieustannie wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Sacred Stones. Następną wielokrotnie napomykaną rzeczą jest z kolei niemały próg jeśli idzie o najwyższy stopień obstawianego zakładu. Ten natomiast umieszczony jest na €5.

Dochodowe warunki i ogromne perspektywy triumfów w Sacred Stones

Sacred Stones oczywiście nie jest w stanie się zadowolić poza tym bez jackpotów i wspomnianych już powyżej gratisów. Być może to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że Sacred Stones faktycznie ma No jackpoty. Te, razem z zachęcającym bonusem jakim jest 14 no deposit free spins on selected slots, pozwala na wygranie rzeczywiście niemałych finansów, przy krztynie uśmiechu losu nie wydatkując nadmiernie dużo pieniędzy na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o paru rozlicznych pozytywach gry Sacred Stones. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista wskażesz dokładnie Sacred Stones, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście nielekko postanowić, która właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę także narzucał wyboru tobie.