Ronnie O’Sullivan – nasza opinia o tej pociągającej grze automatowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najpopularniejszą grę slotową, jest celem każdego producenta. Pomysłodawcy gry Ronnie O’Sullivan zapewne sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich gra podbije świat. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za główny powód pomyślności swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast zrobię wszystko, by trochę bardziej zanalizować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu tai się jej powodzenie. Namawiam więc do przeczytania tego lakonicznego opisu.

Ronnie O’Sullivan to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy twór, więc zapewne mogłeś już dawniej przeczytać o tej nazwie. Ich inne sloty też stały się popularne, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu co Ronnie O’Sullivan. Gra została wytworzona przede wszystkim na użytek witryny Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najlepszych bonusów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Ronnie O’Sullivan

Ta gra w swojej tematyce w głównej mierze opiera się na Sports co jest swego rodzaju symbolem reprezentacyjnym Playtech. Jest to raczej relatywnie popularna tematyka, dlatego większość fanów gier hazardowych będzie czuła się swojsko. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach wręcz trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie pomagają nam w ciągu gry są przyjemne i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w wypadku wielu dalszych tytułów.

Ronnie O’Sullivan podczas rozgrywki kręci 5 bębnów i 20 paylinesów. Bardzo prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motywów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Spora liczba paylinesów przekłada się bowiem na relatywnie pospolite triumfy. Jest to także wartość najczęściej wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Ronnie O’Sullivan. Kolejną najczęściej wspominaną sprawą jest z kolei wielki limit jeśli idzie o najwyższy stopień stawianego zakładu. Ten natomiast umieszczony jest na €1.

Dochodowe warunki i potężne perspektywy nagród w Ronnie O’Sullivan

Ronnie O’Sullivan ma się rozumieć nie jest w stanie się zadowolić ponadto bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak wyróżnię to, że Ronnie O’Sullivan naprawdę posiada No jackpoty. Te, wraz z pociągającym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zdobycie faktycznie pokaźnych funduszy, przy kapce pomyślności nie wydając zanadto sporo pieniędzy na zakłady!

Powyżej wspomniałem o wielu rozmaitych przymiotach automatu Ronnie O’Sullivan. Każda tych cech może być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako klient wskażesz właśnie Ronnie O’Sullivan, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zawyrokować, która właściwość jest tą sztandarową, a więc nie będę także dyktował selekcji tobie.