Rocky – moja opinia o tej interesującej grze slotowej

3.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak zbudować jak najlepszą grę slotową, jest dylematem każdego producenta. Inspiratorzy automatu Rocky najprawdopodobniej sami zresztą nie byli świadomi, że ich gra odniesie taki sukces. Gdyby ich spytać, co uważają za najważniejszy motor pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś dołożę starań, aby nieco bliżej przeanalizować tą grę i zastanowić się w którym miejscu spoczywa jej pomyślność. Nakłaniam dlatego do przewertowania tego lakonicznego utworu.

Rocky to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny produkt, dlatego przypuszczalnie mogłeś już wcześniej przeczytać o tej firmie. Ich inne gry także okazały się znane, choć definitywnie nie w takim stopniu jak Rocky. Gra została stworzona przeważnie na potrzeby witryny BGO. To dokładnie najlepiej na ich witrynie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dojście do bardzo dobrych gratisów, jak na przykład 29 no deposit free spins on selected slots.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę konwencja Rocky

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze bierze za podstawę Movies co jest unikalnym symbolem reprezentacyjnym Playtech. Jest to skądinąd dość popularna tematyka, dlatego większość fanów gier hazardowych będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru rundach po prostu nie sposób odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie akompaniują nam w ciągu zmaganie są przyjemne i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w razie kilku różnych produktów.

Rocky w czasie gry kręci 5 bębnów i 25 linii wypłat. Dalece prawdopodobne, że to jest akurat jednym z motywów tak wielkiego powodzenia tej gry. Duża liczba paylinesów wpływa bowiem na stosunkowo częste wygrane. Jest to dodatkowo wartość nieustannie odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – pada określenie Rocky. Drugą często wzmiankowaną rzeczą jest z kolei niemały limit jeśli chodzi o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany został na €25.

Opłacalne uwarunkowania i potężne perspektywy wygranych w Rocky

Rocky oczywiście nie może się zadowolić poza tym bez jackpotów i wymienianych już przedtem premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednak uwydatnię, że Rocky faktycznie ma No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym gratisem którym jest 29 no deposit free spins on selected slots, daje szansę na zyskanie faktycznie poważnych funduszy, przy odrobinie powodzenia nie wykładając nadmiernie dużo bilionu na zakłady!

Powyżej mówiłem o wielu rozlicznych zaletach slotu Rocky. Każda tych wartości mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako hazardzista upatrzysz sobie dokładnie Rocky, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście nielekko zawyrokować, która cecha jest tą najlepszą, a więc nie będę także nakazywał selekcji tobie.