Rocket Men – nasza opinia o tej zajmującej grze automatowej

3.6 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak stworzyć jak najlepszą grę automatową, jest zagadką każdego producenta. Kreatorzy slotu Rocket Men najprawdopodobniej sami nawet nie spodziewali się, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co odbierają za najistotniejszy powód powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś postaram się trochę bliżej przeanalizować tą grę i przemyśleć się gdzie znajduje się jej pomyślność. Zapraszam więc do przestudiowania tego zwięzłego artykuły.

Rocket Men to gra stworzona przez Red Tiger. Nie jest to ich debiutancki produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich inne automaty także stały się rozchwytywan, choć zdecydowanie nie w takim stopniu co Rocket Men. Gra została wytworzona przede wszystkim na użytek strony Mr Green. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dojście do świetnych gratisów, podobnych do do 100 € i 100 darmowych spinów.

Prosta, ale zapadająca w pamięć konwencja Rocket Men

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie odwołuje się do Superheroes co jest charakterystycznym symbolem rozpoznawczym Red Tiger. Jest to zresztą dosyć popularna symbolika, dlatego większość wielbicieli slotów będzie miała się swobodnie. Muzyka jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po paru turach po prostu trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty dźwiękowe jakie akompaniują nam w ciągu zmaganie są miłe i nie irytują nam uszu jak to się odbywa w przypadku wielu dalszych produktów.

Rocket Men podczas rozgrywki obraca 5 role i 20 paylinesów. Wiele przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motorów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Duża liczba paylinesów ma wpływ bowiem na stosunkowo pospolite zwycięstwa. Jest to ponadto cecha wielokrotnie przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – pada określenie Rocket Men. Następną nieustannie napomykaną materią jest z kolei niemały próg jeśli idzie o rekordowy szczebel obstawianego zakładu. Ten z kolei ulokowany jest na €2.5.

Zyskowne warunki i zawrotne prawdopodobieństwa triumfów w Rocket Men

Rocket Men oczywiście nie jest w stanie się zadowolić ponadto bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej gratisów. Być może to formalność, ale lepiej jednak zaakcentuję, że Rocket Men istotnie ma No jackpoty. Te, równocześnie z nęcącym bonusem którym jest do 100 € i 100 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie naprawdę pokaźnych finansów, przy odrobinie uśmiechu losu nie wydatkując nazbyt wiele gotówki na zakłady!

Wyżej wspomniałem o kilku rozmaitych przymiotach gry Rocket Men. Każda tych wartości może być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako klient upatrzysz sobie dokładnie Rocket Men, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście niełatwo uzgodnić, która cecha jest tą najlepszą, zatem nie będę również nakazywał wyboru tobie.