Robocop – nasza wizja o tej zajmującej grze automatowej

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najmodniejszą grę slotową, jest celem każdego wytwórcy. Autorzy slotu Robocop zapewne sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co biorą za podstawowy powód powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się trochę bardziej obadać tą grę i pomyśleć się gdzie znajduje się jej sukces. Nakłaniam dlatego do przestudiowania tego lakonicznego tekstu.

Robocop to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich początkowy twór, więc prawdopodobnie mogłeś już przedtem usłyszeć o tej nazwie. Ich inne automaty też stały się modne, jakkolwiek definitywnie nie w takim stopniu jak Robocop. Gra została stworzona przeważnie na potrzeby witryny Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych bonusów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie stylistyka Robocop

Ta gra w swojej symbolice w głównej mierze bazuje na Movies co jest swego rodzaju symbolem rozpoznawczym Playtech. Jest to zresztą stosunkowo popularna tematyka, więc gros miłośników gier hazardowych będzie miała się swojsko. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz ciężko odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w czasie zmaganie są przyjemne i nie podrażniają nam uszu jak to się odbywa w kwestii kilku różnych publikacji.

Robocop w czasie rozgrywki używa 5 role i 25 paylinesów. Wiele przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z czynników tak wielkiego powodzenia tej gry. Pokaźna liczba linii wypłat wpływa bowiem na stosunkowo pospolite wygrane. Jest to dodatkowo cecha wielokrotnie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum albo pod recenzją – pada nazwa Robocop. Kolejną najczęściej sygnalizowaną rzeczą jest z kolei duży limit jeśli idzie o maksymalny stopień stawianego zakładu. Ten natomiast usytuowany został na €5.

Korzystne uwarunkowania i zawrotne możliwości triumfów w Robocop

Robocop oczywiście nie może się obyć ponadto bez jackpotów i wspomnianych już poprzednio gratisów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że Robocop faktycznie ma No jackpoty. Te, wespół z nęcącym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia zyskanie istotnie niemałych funduszy, przy odrobinie pomyślności nie wydając zbytnio sporo bilionu na zakłady!

Wyżej pisałem o wielu rozmaitych plusach gry Robocop. Każda tych cech może być teoretycznie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako klient wskażesz dokładnie Robocop, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście niełatwo rozstrzygnąć, jaka cecha jest tą sztandarową, zatem nie będę też narzucał selekcji tobie.