Reel Steal – moja opinia o tej zajmującej grze automatowej

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najpopularniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Pomysłodawcy slotu Reel Steal bez wątpienia sami zresztą nie byli świadomi, że ich twór podbije świat. Gdyby ich zapytać, co sądzę za główny powód sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast zrobię wszystko, by nieco bliżej przestudiować tą grę i rozpatrzyć się w czym spoczywa jej wzlost. Namawiam dlatego do przestudiowania tego niedługiego artykuły.

Reel Steal to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich debiutancki twór, toteż niewykluczone, że mogłeś już przedtem usłyszeć o tej marce. Ich inne automaty również stały się znane, jakkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu co Reel Steal. Gra została wytworzona przede wszystkim na korzyść witryny Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich witrynie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć przystęp do najlepszych gratisów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę estetyka Reel Steal

Ta gra w swojej esencji głównie bazuje na Gambling co jest charakterystycznym znakiem rozpoznawczym NetEnt. Jest to jednak dosyć rozpowszechniona tematyka, więc lwia cześć amatorów automatów będzie miała się swojsko. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru etapach wręcz ciężko wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w trakcie rozgrywki są przyjemne i nie irytują nam uszu jak to się zdarza w razie paru dalszych gier.

Reel Steal w momencie rozgrywki obraca 5 role i 9 paylinesów. Istotnie prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z motorów tak istotnego sukcesu tej gry. Niemała ilość paylinesów wpływa bowiem na względnie liczbe triumfy. Jest to także właściwość nieustannie przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – pada tytuł Reel Steal. Drugą najczęściej sygnalizowaną materią jest zaś wysoki próg jeśli chodzi o rekordowy stopień obstawianego zakładu. Ten z kolei ulokowany został na €50.

Opłacalne warunki i zawrotne sposobności triumfów w Reel Steal

Reel Steal ma się rozumieć nie może się obyć dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już uprzednio gratisów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej mimo wszystko podkreślę, że Reel Steal faktycznie używa No jackpoty. Te, wespół z atrakcyjnym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zdobycie naprawdę niemałych funduszy, przy krztynie farta nie wydając nadmiernie dużo pieniędzy na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o wielu różnorodnych plusach slotu Reel Steal. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako gracz wskażesz dokładnie Reel Steal, a nie slot konkurencji. Mnie samemu niełatwo zawyrokować, jaka właściwość jest tą najlepszą, zatem nie będę również nakazywał selekcji tobie.