Reel Rush – nasza wizja o tej zajmującej grze automatowej

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak stworzyć jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego wytwórcy. Autorzy gry Reel Rush bez wątpienia sami nawet nie wiedzieli, że ich produkt podbije świat. Gdyby ich zapytać, co biorą za najważniejszy motor powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś postaram się trochę bardziej przeanalizować tą grę i przemyśleć się w którym miejscu znajduje się jej wzlost. Zapraszam więc do przeczytania tego krótkiego tekstu.

Reel Rush to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej firmie. Ich pozostałe gry także okazały się rozchwytywan, chociaż wyraźnie nie w takim stopniu co Reel Rush. Gra została zrealizowana przeważnie na potrzeby witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dojście do bardzo dobrych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale zapadająca w pamięć konwencja Reel Rush

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze bierze za podstawę Action co jest charakterystycznym symbolem charakterystycznym NetEnt. Jest to raczej dość popularna symbolika, więc lwia cześć fanów automatów będzie czuła się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru turach po prostu trudno uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie towarzyszą nam podczas rozgrywki są relaksujące i nie szarpią nam uszu jak to się zdarza w przypadku większości dalszych gier.

Reel Rush w czasie rozgrywki obraca 5 role i 3125 linii wypłat. Wiele przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z motorów tak dużego powodzenia tej gry. Znaczna suma linii wypłat przekłada się bowiem na dosyć pospolite wygrane. Jest to również właściwość wielokrotnie wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – zostaje wspomniana określenie Reel Rush. Następną wielokrotnie wzmiankowaną sprawą jest zaś wysoki limit jeśli idzie o ostateczny poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany został na €5.

Zyskowne uwarunkowania i ogromne sposobności triumfów w Reel Rush

Reel Rush oczywiście nie jest w stanie się zadowolić również bez jackpotów i przytaczanych już powyżej gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że Reel Rush rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, wraz z fascynującym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zyskanie istotnie niebagatelnych pieniędzy, przy kapce powodzenia nie wydając zbytnio dużo pieniędzy na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o wielu różnorodnych walorach gry Reel Rush. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista wskażesz dokładnie Reel Rush, a nie slot konkurencji. Mnie samemu nielekko rozstrzygnąć, jaka cecha jest tą sztandarową, a więc nie będę też dyktował selekcji tobie.