Reel Gems – moja opinia o tej zajmującej grze slotowej

3.7 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak wymyślić jak najpopularniejszą grę automatową, jest zagadką każdego twórcy. Kreatorzy slotu Reel Gems najprawdopodobniej sami nawet nie byli świadomi, że ich gra tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co uważają za podstawowy powód sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś dołożę starań, aby ciut bliżej zanalizować tą grę i zastanowić się w którym miejscu spoczywa jej wzlost. Zachęcam dlatego do odczytania tego niedługiego opisu.

Reel Gems to gra opracowana przez Microgaming. Nie jest to ich debiutancki wytwór, zatem prawdopodobnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej firmie. Ich inne gry też okazały się rozchwytywan, choć zdecydowanie nie w takim stopniu co Reel Gems. Gra została wytworzona w szczególności na potrzeby strony BGO. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać przystęp do bardzo dobrych gratisów, przypominających 21 no deposit free spins on selected slots.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Reel Gems

Ta gra w swojej tematyce szczególnie bierze za podstawę Gambling co jest unikalnym identyfikatorem reprezentacyjnym Microgaming. Jest to raczej dość rozpowszechniona symbolika, dlatego lwia cześć fanów slotów będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru rozgrywkach po prostu ciężko wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie towarzyszą nam podczas zmaganie są sympatyczne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dokonuje w wypadku wielu różnych produktów.

Reel Gems w momencie gry wykorzystuje 5 kołowrotków i 243 linii wypłat. Mocno prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z motywów tak istotnego powodzenia tej gry. Duża liczba paylinesów przekłada się bowiem na stosunkowo liczbe triumfy. Jest to ponadto wartość najczęściej wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – zostaje wspomniana określenie Reel Gems. Kolejną nieustannie wzmiankowaną kwestią jest z kolei znaczny próg jeśli idzie o maksymalny stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany jest na €50.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne możliwości nagród w Reel Gems

Reel Gems naturalnie nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i wymienianych już powyżej premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednakże podkreślę, że Reel Gems istotnie używa No jackpoty. Te, wraz z interesującym bonusem jakim jest 21 no deposit free spins on selected slots, pozwala na zdobycie naprawdę niemałych finansów, przy odrobinie powodzenia nie wykładając zbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej wspomniałem o paru przeróżnych pozytywach automatu Reel Gems. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako klient upatrzysz sobie właśnie Reel Gems, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu ciężko rozstrzygnąć, jaka cecha jest tą podstawową, a więc nie będę także nakazywał selekcji tobie.